Říjen 2016

deník vysokoškolačky

10. října 2016 v 22:46 | Májuš |  • Deníček

Už čtvrtej týden na vysoké škole. Ty kokos, to to letí. Ten pocit, když si rozumíš víc s cizíma než s vlastníma, navíc se slovákama. Mám pocit, že mám novou kamarádku. Slovenskou. Hezkou. Záviďte mi. (just kidding please) Hej ne, jako jde to fakt do sraček tady totok. S lidma, se kterýma se znáš, s tebou evidentně nechcou nic mít, protože prostě neumíš sladit kabelku a boty. Who cares?! Mezi takovýma lidma teda opravdu být nechci.

Nemůžu najít žádnou brigádu, protože mám nejvícnakokotnahovno rozvrh. No sama jsem si ho neskládala, to bych musela být teda hodně ožralá. Co jsem se tak dívala na brigády tak skoro všechno je na směny každý den, což si já opravdu dovolit nemůžu, když jeden den jsem ve škole dopoledne, druhej odpoledne a třetí celej den. To se prostě nedá. Ale teď jsem našla inzerát, psala jsem tam, odepsali mi a ve čtvrtek se tam jdu domluvit. Finally I found it!

Jinak škola - co na to říct. Prostě škola. Není to škola, kde ti maminka musí omlouvat hodiny, nemusíš si falšovat omluvenky, nikdo po tobě nic nechce. Všechno je jen na tobě. Jestli se naučíš na zkoušku, to je jen na tobě. Celkem záhul na dvacetiletou holku s duší desetileté. No jo, ale o tom to je. O tom je ten život. Zkusit a poznat. Jednou jsem se na toho zootechnika dala, tak to dělám ať to stojí co to stojí. Počítám s tím, že chemii budu dělat možná i 5 semestrů. Ale udělám to!

Btw: příští léto letím do Cali. Už se těším, jelikož to je můj sen už asi od 10ti let. Aneb juchů, pojďmě utratit 50 litrů jen tak!


Moje dvě tlamičky ušaté. Nevím, co bych bez nich dělala!