why do I feel alone?

14. dubna 2016 v 18:56 | Májuš |  • Deníček
Dívám se, že poslední článek jsem psala v lednu, haha. To jsem si ještě říkala Jó maturita, to je až za dlouho, za několik měsíců. Než se člověk nadechne, tak už těch několik měsíců uběhlo, kolečka mám za sebou a skoro za 14 dní maturuju. Teda, to se ještě uvidí. Protože to se prostě nehodí, aby někdo na veterině propadal z ekonomiky.. Takže mám týden na to, abych předvědčila inženýrku, že na to mám a přislíbím, že si ekonomiku opravdu vytáhnout nechci.

Příští víkend je svatba, to to tak rychle utíká, šmarja. Po svatbě maturita, po maturitě mimčo a pak vysoká. Haha, máme to dobře nalajnovaný, co? :-))

Za poslední dobu se událo několik zlomových okamžiků v mém životě. Začali jsme se nějak víc bavit a jela jsem k němu v neděli s tím, že se budem dívat na film a půjdem se psem na procházku. No, co si budem nalhávat, vyspali jsme se spolu. Ale on nedokáže pochopit, že to nebylo jen tak, jen tak z hecu neo že bych "to" zrovna strašně moc potřebovala. Nedokáže pochopit, že ho mám opravdu ráda a jsem do něj zamilovaná. Sakra, přece bych se nevyspala s někým, kdo mě nepřitahuje a koho nemám ráda. Chtěl čas, má ho skoro rok a nikam se to neposunulo. Nevím co dělat a bojím se co bude. Na svatbě se uvidíme, bude tam celej den. Nekomunikuje. Ale tam musíme nějak spolu mluvit ne? Chtěla bych si s ním zatančit, ale to se mi asi nestane.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik?

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama