maturita? co to je?

8. ledna 2016 v 17:29 | Májuš |  • Deníček

Dlouho jsem nenapsala žádný článek, haha. Nebyl čaas a ani nebylo o čem psát. Teď už to je lepší, i když teda.... No zkrátka - maturitní ročník. Jelikož jsem byla za celé čtyři roky neskutečně lenivá a říkala jsem si "Však co číst maturitní četbu, to zfouknu před maturitou." Jo jasně. Haha. Asi jsem tenkrát snídala vtipnou kaši. Už jich mám 7 přečtených, takže mi jich chybí 13. Už jenom 13, juchů! Maturitní otázky už mám vytisklé, už jen se to naučit.

První týden v únoru máme jarní prázdniny, pro nás, čtvrťáky, kolečkové prázdniny. Kdo není na veterině v Kroměříži, nezná výraz "kolečkové prázdniny". Pokud chcete, vysvětlím vám to. Máme předmět - laboratorní technika. Ve třeťáku jsme brali moč a krev, toto pololetí bereme laboratorní zvíře. Jde o to, že u každého tématu máme několik 10x, co musíme umět jako když bičem mrská. To znamená, že u moči musíme umět 10x polynurie; 10x anurie; 10x oligurie; atd. Bude to sranda, jelikož mám na každých 10x 10 vteřin. To budou teprv lítat pětečky, juchů! :-D Ale zas je to příprava na maturitu. Jo to bude ještě prdel. Oficiálně už z ničeho nepropadám, juchů! Ale čtverek, ty budou minimálně 2. Sere mě to, ale vím, že je to moje chyba, že jsem se dostatečně nepřipravovala na testy.

Btw: dneska jsem se byla podívat na DOD Mendelky. No super! Chci tam jít. Berou 120 uchazečů bez přijímaček, podle průměru vysvědčení. V tu ránu jsem si uvědomila, že jsem fakt kráva, že jsem se líp neučila. :-D Ale tak snad to vyjde, musíte držet palečky!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik?

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama