Únor 2015

Cesta k (ne)úspěchu.

26. února 2015 v 18:42 | Májuš |  • Deníček

Jak jsem se (ne)dostala k řidičáku.

Na naší škole je takový program, kdy škola zaplatí peníze a my si můžeme udělat řidičák typu B takřka zadarmo. Neplatíme nějakých předražených 10 tisíc, ale pouze 700 za zkoušky. Nuže, od října se začalo jezdit. Až doteď. V pondělí 23.2. mě čekala první překážka - projít testem. Seděly (ne není to chyba, my, ženy) jsme ve třídě s 9 počítači a vyplňovaly v tichosti otázky. Jako první vyšla na chodbu s křikem Blanka. Zvládla to. Potom Klárka. Taky to zvládla. No a potom já. Taky jsem to zvládla! 100%! Musím se pochválit. Takhle to z naší třídy 2 nezvládly (z 12). Nuže, první překážka úspěšně pokořena. Teď čekalo to horší. Dohodly jsme se, že jezdit budeme podle věku, tudíž já půjdu na řadu třetí. Skoro celé 2 dny jsem strávila na záchodě, nemohla jsem jíst, pomalu jsem upadala do deprese. Co když to nezvládnu? Co když zklamu sebe a všechny ostatní? Instruktor nám říkal, jaký je komisař zákeřný, zlý, atd. Naopak. Sedla jsem do auta a bavili jsme se jako kamarádi. Byla jsem vynervovaná tak moc, že jsem ani nedokázala zařadit zpátečku. Toleroval to (co mu zbývalo). Začala jsem to kazit, když mi řekl, že pojedeme po hlavní. No nezabočila jsem, já kráva, do slepé? Haha. Zasmál se a řekl, že když už jsem tam vjela, že z tama taky musím vyjet. Trvalo to sice asi 10 minut, všichni jsme byli na nervy, ale zvládla jsem to. Že se se Socíkem vytřídáme a že mám zajet k Penny. Grrr, nesnáším důchodce a čtvrteční slevy. Samozřejmě parkoviště narvané, jen se hemžilo důchodcama, kteří nejsou schopní se kolem sebe rozhlídnout, když vejdou do vozovky. Paráda, zařídila jsem si vyhazov. Jela jsem skrz důchodce pomalu, ovšem chyba byla, že jsem nezastavila. Zaparkovala jsem a přesedla si dozadu. Komisař se snažil navázat před mé slzy kontakt a zavtipkoval, že měl vzít víc kapesníků. Vysvětlil mi, co jsem dělala za chyby a že se nevidíme naposled. Celkem mě to uklidnilo, protože on je tam od toho, aby poznal, zda jsem připravená jezdit nebo ne. Evidentně ne. Vybrečela jsem se, posílilo mě to a příští pátek repete. :-)

mame novou stopovacku


4.2. 2015

4. února 2015 v 9:15 | Májuš |  • Deníček

Tak po dlouhý době zas píšu deníček. No ještě aby ne, když mám na to teď čas. Na intr jsem jela v pondělí odpoledne s tím, že doma jsou všichni nemocní a jak jsem ráda, že já ne. No, celou noc jsem problila, tudíž jasná volba - jedu domů. Sice jsem od té noci už nezvracela, ale potím se, a v takovým stavu do školy nemůžu. Ale sere mě to, protože už mě čeká asi 5 testů. Navíc o víkendu mají dojet děcka, takže všichni musíme být fit.

A co vysvědčení? Já jsem ráda, že jsem (takřka) zdravá. (:-D) Měla jsem jednu čtverku a stopadesáttisíc trojek. No jo, labinky. Koho by bavilo dělat furt protokoly, srát se s tím celej víkend, když stejně dostanu za 4?! Takže asi tak. Hlavně projít! :)