Září 2014

nie na predaj, nie na peniaz, navždy nie len na teraz!

29. září 2014 v 21:06 | Májuš |  • Deníček
Už jsem se dlouho neozvala, nebyl čas prostě. Řekla jsem si, že teď přišel ten správný čas něco napsat. Je to už 4 měsíce a já jsem pořád jako blázen zamilovaná. Je to zvláštní. Nic ze mě nevyprchalo a doufám, že to tak zůstane napořád. Jsem prostě šťastná. Ve škole teď taky na pohodu, máme praxi a tento týden končíme o den dřív, prostě paráda. Minule jtýden jsem byla doma, protože jsem umírala na rýmičku a bolest v krčku, ale už jsem zdravá. Pokořila jsem chlapskou závažnou nemoc, haha. Teď po praxi to bude celkem záhul, páč jak jsem chyběla, tak jsem propásla test z biochemky a dopisovat se mi to opravdu nechce:( kor když vím, že bich máme jen v pátek a my ve čtvrtek jedeme na celej den do Terezína. Jo, to bude ještě sranda. Zítra máme prx zase na odpoledne, na půl druhou, takže fakt nevím, co na tom intru budu dělat. Vidím to tak, že půjdeme do města. Ve středu na ráno, o odpoledne je postaráno (úklid) a ve čtvrtek po odpolední praxi hurá domů za miláčkama. Za tím čtyřnohým chlupatým umazleným a potom za dvounohým umazleným:-)hot news

1. září 2014 v 19:56 | Májuš |  • Deníček

Tak zase po dvou měsících do školy.. Tyjo, to je síla. Nová třídní, nová vychovatelka na intru, nové předměty.. Takže první dojmy:

ŠKOLA - Bude to záhul, to každopádně. I když, horší jak druhák to asi nebude skrz mipu ve druháku, ale uvidíme, třeba takový nemoci, práva nebo biochemka-hmmmmmmmmmmm, to bude ještě sranda.

TŘÍDNÍ - Už to nebude žádná sranda děcka, pěkně hlídá docházku. Už nebudu bývat doma jen tak, protože se mi prostě nechce. Ale zase si myslím, že bude schopná. Jakože schopná třeba něco zařídit, bude se nám věnovat a tak. Budeme ji mít z htp, což bude taky sranda, haha. Druhákem jsem z thp prolezla jen díky tahákům, takže asi tak.

PŘEDMĚTY - Právo, ekonomika-netěším se, nemám k tomu vztah. Snad nějak prolezu. Farmakologie-pokud budeme mít zástupce, tak to bude fajne, jelikož nás má rád. Labiny a biochemka-jo tak to i kdybych se posrala tak to asi nedám, to je nad moje sousto. To prostě nepůjde, to bude taková druhá mipa:-D Hlavně labiny teda.. No a konečně autoškola, to bude na silnicích v Kroměříži nebezpečno!

VYCHOVATELKA - Ze začátku se mi nezdála, taková přísná. Ale dneska jsme s ní hrály aktivity, takže třeba si mě oblíbí:-D.

Ještě to bude sranda, ten rozvrh je fakt úžasnej.. Každej den 8 hodin, ve čtvrtek 9 a v pátek naštěstí jen 5, takže o dvanácti vypadnu na bus a basta O:-).