Červenec 2014

be happy:-)

24. července 2014 v 20:34 | Májuš |  • Deníček

Kuknu na blog a vidím, že jsem dlouho nenapsala žádný článek. No jo, nějak není čas a chuť, vždyť jsou prázdniny :-). Teď mám čas a chuť, tak se pokusím něco zplodit.

Ze začátku prázdnin jsem byla s Jančou na táboře jako instruktorka. Přišla jsem na to, že děti asi nejsou nic pro mě. Asi nemám ten správnej cit k nim a nemůžu si k nim najít cestu. Asi nemám pochopení nebo co. Ale nestěžuju si, byla to dobrá zkušenost, byla i sranda, kolektiv dospělých byl úplně suprový, ale už bych se tam nevrátila. To víte, když si najdete lásku chvilku před táborem, to je potom těžký. Strašně mi chyběl můj muž. A taky jsem se dočkala :-). Po táboře jsme se sebe nemohli nabažit, teda aspoň z mé strany to tak bylo. Trávíme spolu téměř každý ven, skoro každý den spolu spíme (myšleno usínat a probouzet se spolu, svůj sexuální život vám tu popisovat nebudu), je to strašně fajn. Teď mu pomáhám natírat palety, bude se stěhovat koncem prázdnin (pokud to dobře pujde) do novýho bytečku, tak se už těším na kolaudačku.

S ním je to všechno tak strašně krásný, já si nemůžu pomoct. Plavu v tom až po uši a myslím, že on též. Jsem strašně moc zamilovaná a doufám, že nám to dlouho vydrží :-).