Duben 2014

24.4. 2014

24. dubna 2014 v 22:02 | Májuš |  • Deníček

Už tu dlouho nebyl žádný článek, že? Takže teď je tady. A opět si budu vylívat srdíčko, haha..
Nějak se to bortí. Nevím, co si mám myslet. Chce mě nebo ne? Chce ji nebo ne? Je to těžké. Chtěla bych být něco víc než jen kamarádka, ale to by musely chtít obě strany, že.. Takže jsem nějak na vážkách. Opravdu nevím, co si mám myslet. Asi to chce čas a TŘEBA z toho něco vyplyne.

Mám v pytli záda. Jo, opět. Víte, jak jsem psala, že jsem měla cca před měsícem bloklej krk? Tak teď jsou to záda, haha. Ani na intr jsem ve středu odjet nemohla. V pondělí jdu na kontrolu a pak už jsem 2 dny a opět 3 týdny doma kvůli praxi. Jako jo, po těch práškách na uvolnění je mi líp, to je fakt. Ale bojím se, co bude dál. Co když mě to chytne znovu? Jak řekla babička, asi se pro tuto práci nehodím..

Zítra pátek, to jdu opět k lékaři, ale k jinýmu naštěstí. To bude cajk. No a v sobotu? V sobotu jsou rodičáky. Paráda. Naši tam musí jít, protože skoro propadám. Sama tomu nevěřím že to říkám! Já, která jsem měla na základce vyznamenání! Je to smutný. Ale kdo nezkusil tuhle školu, nikdy nepochopí, jak náročná je. Vezmem s sebou Kubouša, takže ho pujdu představit vychovatelce na intru. Už se těším. Rovnou si tam skočím pro věci, hlavně teda pro učení, protože kdo ví, jestli příští týden dojedu a pokud ne, tak ať se mám z čeho učit na červen. Taky si potřebuju vzít monterky a plášť na praxi, doufám, že na to nezapomenu..

Takže, to by bylo asi tak všechno, už mě nic nenapadá. Hodím vám sem jedno videjko:)


complicated.

14. dubna 2014 v 21:34 | Májuš |  • Deníček


Na jednu stranu nevím co cítím. Na druhou stranu mám radost z mipy. Psali jsme v pátek test a dostala jsem za 3. Nejšťastnější jsem! Už nepropadám! Happy jak nikdá! Vidíte to?! ↓ :')))))))


Teď k tomu, že nevím co cítím. Nevím co chci. Nechci aby za mě pořád někdo rozhodoval, musím se to naučit sama. Ale jak? K tomu návod už nikde není. Když já nevím. Jsem zmatená. Neříkám to jen proto, že nevím co říct. Ale proto, že doopravdy jsem. Co si mám myslet? Chce něco víc, nebo chce být jen kamarád s výhodama? Opravdu nevím.


maybe..

4. dubna 2014 v 20:13 | Májuš |  • Deníček

Možná, že právě teď tě potřebuju. Možná, že právě teď toužím být s tebou. Možná, že jsem se do tebe zamilovala. Možná, že bez tebe nedokážu dlouho žít. Možná, že když jsme spolu byli, nebylo mi na světě líp. Možná, že ty o tomto nemáš ani páru..

zdroj obrázku: fb - wonderland