Září 2013

prx

26. září 2013 v 17:33 | Májuš |  • Deníček
Pár foteček z praxe:
Malinka

Malina a Rubi

how u remind me

20. září 2013 v 20:45 | Májuš |  • Deníček

Tak.. Uběhl týden od mého zranění:D ale už je to lepší. Není to pořád ono, ale je to lepší. V pondělí na praxi, tak to musím přes víkend rozchodit a rozcvičit, protože praxi zameškat fakt nechci. A navíc, ve středu už začínám taneční, take to je taky důvod. Ježiš, jak já se těším! Už od základky se strašně těším a přání se mi už brzy vyplní:))


Je pátek večer, většina někde na akci a já jako puťka sedím doma. No jo, když někdo nemá kamarády, to je potom těžký.. Nevím co bych vám tak ještě napsala, dneska nemám psací náladu, jen jsem se vám chtěla ozvat. Tak se mějte pěkně ;))

PS: kdybyste se někdo nudili jako já, tak můžete psát otázky:D http://ask.fm/majenecka


čtvrtek 12. -_-

13. září 2013 v 19:32 | Májuš |  • Deníček

Včera sice nebylo pátek 13. ale čtvrtek 12., ale myslím, že na mě to mělo velký účinek. Včera navečer, asi o půl desátý, jsme měli na intru požární poplach. To znamená, že všichni valili po schodech dolů a ven před intr.

Jenomže jak jsme se tam mačkali, tak tam byla na trávě kaluž z blátem. já jsem uklouzla, křuplo mi v kotníku a najednou jsem se na tu nohu nemohla postavit. Naštěstí mě hned chytly holky, s vychovatelkou odvedly ke kraji a tam se to řešilo. Usoudily, že zavolají záchranku a pojedu do nemocnice. Moje dvě lásky mi zašly na pokoj pro pití a peněženku a sanitka už čekala před vchodem. Holky mi pomohly dopadjat ven a tam už jsem si sedla na sedačku.

Jů, jela jsem poprvé v sanitce!:D Strašně vtipné, já vím. Ale když to je moje premiéra! V nemocnici jsem se setkala na pohotovosti s takovým hezounem, měl něco se zápěstím, prý jel na kole, šikulka. Ale úplně... Awww! :3333 No, pak mě odvezli na RTG, tam zjistili že to zlomené není, že to je naštěstí jen výron (uf!) a jela jsem zpátky na intr. Holky se tam o mě postarali, dojela pro mě mamka s dědou a od půlnoci jsem doma.

Prostě čtvrtek 12. -_- :))) Mohlo být hůř :))))


oh happy day.

2. září 2013 v 22:24 | Májuš |  • Deníček

Tak co škola, dobrý, ne? Všeci mě chcou ukřižovat za to, že jsem vypustila z huby, že se těším do školy. Jako fakt, nevím co na tom máte. Já se sem těšila už od půlky prázdnin! Na intr jsem odjížděla se špatným svědomím, že nechávám nemocnýho psa doma a nemůžu se o něj postarat a tady je to úplně jiné. Kuboušek se uzdravuje a na intru si teda pěkně užíváme. Bože, jak mi ty hlody Vanesky chyběly! Ale i ostatní mi chyběli, třeba Natálka, to je jasné. Jéééžiš, ani nevíte jak jsem ráda, že jsem tady. Jako fakt, asi mi to nebudete věřit, ale prostě je to tak. Mám chuť se ze samého nadšení tady vypsat. Ty hlody se nedají popsat! Např:

Klárka: "Jé a vidím že Natálka má nový vlásky, sluší jí to, žee?"
Vaneska (nevnímajíc, čte si něco na ntb): "To je pi**!"
Jasně, zas tak vtipný to není, ale museli byste být tady, abystě nasáli tu úžasnou atmosféru.

s chmůrkou♥

Máme tu na patře nový prvačky, tak sdělujeme informace na jaký učitele si dávat pozor, jak to tu probíhá, atd. Parádní. Nenudím se tu, fakt že ne!

Doufám, že se máte tak hezky jako já, báj!
PS: Vitrínky forewa ♥ (vitrínky = veterinky)