Červenec 2013

keep calm

30. července 2013 v 22:13 | Májuš |  • Deníček

Už se to nedá vydržet. Tak blízko ke svému snu - tu šanci už nechci nechat odejít pryč bez povšimnutí. Tak dlouho jsem čekala a až jsem konečně mohla, něco se stalo ("niečo sa stalo, niečo čo nečakal nikdo z náš, aspoň já ne") a všechno bylo v pytli. Teď, když už se k tomu každým dnem víc a víc blížím, najednou mají všichni ostatní něco proti. Kurňa, je to můj sen, nekecejte mi do toho. Já vám do vašich snů a plánů taky nekecám. Achjo, je to tak blízko a přitom tak daleko! Jakobyste chtěli na nebi chytit hvězdu kterou imaginárně držíte v ruce a přitom je tak vysoko, tak strašně moc vysoko nad vámi. Jo, přesně tak se cítím. A kromě toho, ne, nemám se fajn. Všechno se totálně nejvíc posralo jak mohlo. Bye. -_-


diary 25.7.

25. července 2013 v 10:05 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Jak užíváte prázdniny? Abych řekla pravdu, tak od té doby, co nechodím do práce, si užívám na plný obrátky. Ne že bych lítala venku od rána do večera, ale vídám se s kamarády a hodlám to takhle dělat dál. Dneska je venku nějak zataženě, v noci pršelo. Mně to ani tak nevadí, aspoň už není takovej pařák, ale Kubík má vždycky tak špinavý tlapky, tak mu je musím umývat. A když vám ráno skočí do postele s těma mokrýma tlapkama, no paráda!:D Bojárek pořád strádá Goldinku, i když je to už dýl než týden, ale snažíme se ho rozptylovat procházkama.

Udělala jsem pár zásadních rozhodnutí, které hodně ovlivní můj budoucí život:D Takže:
1) Začnu hubnout, už ale fakt. Na intru a na začátku prázdnin jsem nehorázně přibrala, takže to musí dolů, chtěla bych tak 5 kilo. Nebudu hladovět, mám s tím zkušenosti a jojo efekt fakt nechci, ale budu se snažit přejít na zdravou stravu. Jíst 5x denně, sladký a ovoce jen dopoledne, poctivě cvičit na břicho.. Na intru bdueme s Janičkou chodit na spinning zase, takže to tam nějak doufám pujde samo.
2) Přestanu kouřit. Začnu to omezovat a nakonec bych chtěla úplně přestat. Jedině tak na nějakých akcích, jinak už nechci kouřit. Ani nevíte jaký to je svinstvo..


the best

20. července 2013 v 15:11 | Májuš |  • Deníček

Čaute čaute. Právě jsem se dneska vrátila z tábora a nemůžu si ho vynachválit! Hned bych se tam vrátila! Ti lidi tam byli úžasní! Co víc na to říct? Snad jen PŘÍŠTÍ ROK ZASE! ♥ až budou fotky, dám vám se pár fotek ;)


Přítel už od malička, od mých 2 let. Prdelka naše zlatá. Pamatuju se, jak vždycky lezla do kytek a strhávala pověšené prádlo, jak jsem dávala kamínky do petky a ona mi pořád dělala společnost, jak jsem natajňačku chodila na hrášek a ona mě vždycky vylekala tím, že stála za mnou. Navždy, lásko ♥Můj vysněný protějšek.

12. července 2013 v 23:32 | Májuš |  • Já a něco o mně

Dejv mi teď vnukl do hlavy šílenej nápad na nějakou kratičkou úvahu na téma: Můj vysněný protějšek.

Je možné že už kolem mě prošel, je možné že se vídáme několikrát za měsíc, je možné že se potkáme až za 10 let. Ale mám jasnou představu o tom, čím mě bude přitahovat. Musí být starší, jinak u mě nemá žádnou šanci. Co mě teď bere, to jsou týpci ve věku 23-30 let. Je to teď, myslím takový ty, kteří se mi od pohledu líbí, né ty, se kterýma chci teď žít nadosmrti. Nepředstavuju si 180 cm vysokýho hnědookýho bruneťáka, ale je fakt, že blonďáci mě moc nerajcujou. Bude to vtipný gentleman, romantický ale i vášnivý, pracovitý (ale né že si bude práci tahat dom!) a tolerantní muž. Co se mi poslední dobou strašně líbí je sarkasmus. Bohužel, ne hodně lídí to chápou a berou si takový věci moc osobně. Musí mít rád zvířata. jinak u mě neobstojí ať je sebevíc k nakousnutí! Pravda, nemusí to být zrovna zoofil, ale nesmí být proti, když budeme mít doma 2 psy (pěkně naplánovaný, že?). Mohl by být bohatý:DDDD, tak neasi. Jen nechci v budoucnu žít někde pod mostem. A musí vonět! A být sexy :33

Abych řekla pravdu, tak dělím kluky na ty, co se mi líbí (když někdo kolem mě projde) a na ty, co se mi líbí (povahově, kamarády). Co se týče vzhledové krásy, tak téměř každý den v parku někoho ve večerních hodinách potkám v parku se svou milou a říkám si "Coooo? Vždyť je škaredá, ta se k takovýmu hezounovi vůbec nehodí!" (řekněme si to narovinu - které z vás to neběhá v hlavě?). A co se týče povahové krásy, tak mám asi 2 takový kamarády, u kterých se mi líbí, jak se chovají a jaký mají přístup k životu. S jedním jsem se "sblížila" minulej rok na dovolené a myslím, že ten splňuje všechny moje výše kladené podmínky, ale má holku. No jo, co nadělám? Život jde dál. Jsem mladá, na přemýšlení o budoucnosti mám ještě dost času! :))

Vidíte? Přesně můj typ! Až na ten věk teda, s tím jsem se trochu sekla. Ale brala bych ho hned :33


práce, práce a zase práce.

5. července 2013 v 22:44 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Jak prázdninujete? Taky brigádničíte jako já? Ubíjí mě to tam. 9 hodin sedím na prdeli, už nevím, jakou polohu zvolit. Budu si muset zase pujčit knížku, abych to tam nějak zvládla celej den. Zítra jdu zase. Z té zmrzliny už mi hrabe, a to doslova..

Víte co je nejhorší? Když jste chtěli někoho, ale pak vám začali vadit ty chyby na něm. A pak začnete dělat ty samý chyby vy. Jo, je to fakt na pytel.. Mám doma novou postel, takže už se stěhuju do novýho pokojíčku, juchů! Kubíček tu se mnou bude spinkat, miminko moje. Jinak Goldinka už se lepší, ale ode dneška má zas něco novýho, tak nevím. Asi zajedeme zas zítra k veterinářovi. Nevím, mám dilema. Mám jít ven nebo ne? Ještě ráno jsem strašně chtěla. Jak to je domluvený, tak se mi nechce, nejradši bych lehla a spala. Ale zas je mi to blbý odříct, však to určitě znáte.. No, asi se omluvím a půjdu spinkat. Zítra vstávám, musím ještě do knihovny a pak do práce.

no není to meďouš? ♥