Květen 2013

nobody said it was easy.

27. května 2013 v 19:44 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Teda řeknu vám, je to hrozný se po 3 (skoro 4!) týdnech vrátit do školy! Fúúúú, strašný teda. Vrátit se zpátky do toho stereotypu, učit se na testy, dělat úkoly. Ještě ke všemu nám V. otěhotněla a dali nám supla na biolu, takže se už vůbec neorientuju, paráda!:D Zítra máme zas nějakýho jinýho supla na cvika, tu učitelku, kterou nesnášíme. Samo lepší:) Tak snad už to bude lepší časem, no..

Víte co? V pondělí, 3.června, což je přesně za týden, mi budou SUNDÁVAT ROVNÁTKA! Jsem happy jak 3 grepy! Konečně jsem se po roce a půl dočkala! Ani nevíte jaká to pro mě bude úleva.. Taky jdu ve středu k doktorce na RHB, takže mě čekají zase rehabilitace, ovšem tentokrát ne na ruku, ale rovnou na celý záda. Vrozená vada, kůstky páteře mi tlačí na destičky pánve, proto to tak bolí. Dopuju se ibalginama, ale nějak to nepomáhá. Tak uvidíme, co se bude dít třeba za 2 týdny.

Jak dneska říkala N. :


Chtěla jsem, nechtěl jsi. Chceš? Naser si!
Realita:
Chtěla jsem, nechtěl jsi. Chceš? Už letím!


praxe praxe

19. května 2013 v 22:09 | Májuš |  • Deníček

Tak se vám tady pěkně hlásím. Minulý týden jsem měla praxi v Zoo u nás ve V., tam jsem očkovala králíky, stříhala jim drápky a pomáhala očkovat nosály červené. Pro některé asi nezáživné, ale pro mě nejvíc paráda! Víte jak jsem se cítila strašně důležitě, když jsem držela v ruce injekcí s vakcinací proti myxomatóze? No prostě parádička! Od zítřka začínám u veterináře, taky na týden, tak snad mi to dá nějaké zážitky, jako Zoo.

Víte na co jsem přišla? Že jsou všichni stejní. Asi si řeknete, že to nemůžu vědět, když jsem se všema nešu*ala, ale řeknu vám to takhle. Tak jako my, ženy, nejsme dokonalý, tak ani oni, chlapi. Jsou to svině, každý v něčem jiným. Možná se pletu nebo mám prostě smůlu na kluky, já nevím.

Poslední dobou zjišťuju, kdo mi za to opravdu stojí, co se týče přátel a "přátel". Mám moc kamarádů, ale je strašně málo těch, kterým můžu říct opravdu cokoliv. A těm mým vyvoleným, kteří se mnou zůstali až doteďka a ještě zůstanou, moc děkuju. Takových lidí je opravdu málo..


Čím dál víc chci být jako ON:
House: "Byl někdo z vás někdy na Galapágách?"
Foreman: "Ona tam byla? Horečka dengue, ptačí neštovice, západonilská horečka.."
House: "Hledám místo na dovolenou."
Chase: "Dostanem dovolenou?!"
House: "A v čem by to pro vás byla změna?"
Cameronová: "Budete odpočívat?"
House: "Mám tam rodinu. Strejda je obří želva."

Fotil dneska O.

sweet home!

14. května 2013 v 21:04 | Májuš |  • Deníček

Tak jsem se vám vrátila z Polep. Máte radost určitě, že? Je mi to jasný. :)) Už nikdy v životě na chmel! Radši budu dělat nějakou brigádu, kde budu něco málo peněz mít než sice dost peněz, ale za zničený zdraví. (nevím jak jsme tak složitou větu mohla dát dohromady, heh)
První den jsem byla úplně brutálně total Ká-Ó, ale potom jsem si tak nějak začala zvykat. Nejhorší je, když ti za zadkem stojí chmelbabka a pořád ti tím pražským přízvukem říká: "Hele, tohle máš blbě. Hele, ale tohle tak nesmí být." Fakt na zcvoknutí, jsem ráda že jsem doma.
V pondělí byl poslední den práce a já jsem zůstala s F. na ubytovně. Nebudu tam nikde celej den po poli lítat, když moje tělo má svoje dny, pche.
No a včera večer ožíračka jak nechceš. Nebudu tady popisovat co všechno jsem dělala protože to ani já sama nevím, ale mám bolavý malíček protože jsem se furt s B. válela po zemi. Ještě dneska v autobuse mi bylo šoufl. No ještě aby ne, 4 hodiny cesty po drmolaté cestě.
A ten řidič autobusu? Kokot jak nechceš. Fakt že jo. Domluvili jsme se, že nás vyhodí ve V. na nádraží. Ale mu se asi nechtělo nebo já nevím co, tak nám zastavil na dálnici u V. a ať si to dojdeme. Fakt příjemný, no. Tohle fakt nemá logiku. Jako sory, ale tohle fakt ne.

To je HNUS velebnosti, to je HNUS!

time after time?

3. května 2013 v 20:39 | Májuš |  • Deníček

Tolik vzpomínek, emocí a myšlenek v jedné písničce..
BTW: na chmel jedeme v neděli