Říjen 2012

Žiju, dýchám.

22. října 2012 v 20:38 | Májuš |  • Deníček

Ahoj, tak se zase po delší odmlce ozývám. Teď tu ležím v posteli s notebookem na klíně, sluchátka v učích, momentálně mi tam hraje Kelly Clarkson - Stronger.. Ve škole to nějak dávám, tento týden pojedu domů už ve středu a budu doma s Kubíčkem (pes) až do pondělka, juchů, už se na něho těším, Ňufa můj malej. Umbi je taky doma, nemá cenu ho tahat busem a za 3 dny zase domů. Mamka slíbila, že se o něj postará. Jak znám mamku a dědu, tak se Umbi bude mít jako v bavlnce, budou ho rozmazlovat, miláčka mojeho..

Ve škole pohoda. Dobře, teda až na tu čtverku z fyziky, haha. No já debil si to blbě zapamatovala a celý cvičení jsem měla blbě. Kdybych měla o něco horší známku, tak mám už pětku (byly 3 známky, z toho 1 výsledná). Měla jsem průměr 4,3 haha. Zítra píšeme biolu a asi i ICT, tak uvidíme, jak to dopadne. Biolu jsem se učila o víkendu i teď. Co učila - šprtala! Takový věci, jako je mitochondrie, plastidy, endoplazmatické retikulum, jdou mimo mě. Ale tak uvidím, snad to nebude horší než za 3. I když, s jejím známkováním.. Nevím nevím teda.Prosím přestaň snít, začni zase volně dýchat..

15. října 2012 v 22:26 | Májuš |  • Deníček

"Neviem byt sám, neviem byt bez teda. Prilož svoje pery k mojim nech som celý bez seba." [gamba - si?] Jé, to bych taky chtěla začít. Aspoň jednou.. Kua, všichni mi říkali že na střední bude strašně moc pěknýcch kluků a že si určitě vyberu. Nejde o to že bych si nevybrala, ale spíš si mě nevybíraj oni. Něco na tam asi bude, jak tak o tom přemýšlím..

Občas si říkám, že hledat spřízněný duše je marný. Ale ono se to časem podá, časem ji člověk najde. Nevím proč, ale chvilku se bavím s tou, někdy mám zase náladu na tamtu a jindy jsem hlavně s ní. To jsem tak náladová? Mám zase nějaký depkový období, poslouchám Scora, Gambu, LEva a já nevím koho ještě, jsem nějaká zmatená. Zmatená v sobě, zmatná ve světě, zmatená z něj..

♥♥♥

sweet sixteen.

12. října 2012 v 22:24 | Májuš |  • Deníček

Jo, tak mám dneska šestnáct. Už jsem velká holka, haha. Víte co je nejhorší? Doufáte, že si na vás někdo vzpomene že máte narozky, a ono nic. Ani na tom blbým facebooku nenapíše, ale SMSku nenapíše. Přitom ví, že dneska máte narozky.. Ale tak jako NESTĚŽUJU SI.

Nikdy jsem neprahla po obřím dortu s velkém množstvám marcipánu a po dárečkách. Chtěla jsem jen, abychom si sedli všichni pohromadě zase jednou, nejenom na vánoce. A to se mi splnilo. Jasně, dárečky jsem taky dostala, voňavku, krém an tělo, sprcháče, pepřák, rifle, penízky (jak by řekla Fiky: peňažky), atd. Ale o tohle mi nikdy nešlo..

Víte jaký to je cítít se na šestnáct? Já to nevím. Cítím se jak velká holka už od září, co jsem na intru. Vždycky jsem si přála se osamostatnit, ukázat, že na to mám, že se o sebe dokážu postarat. A já to taky že dokážu. A pořád to chci všem dokazovat, to je jedna z mých (mnoho) špatných vlastností. Rozhodla jsem se, že to ale oslavím. A oslavím to na slučáku. Občas si říkám, že bych se opila a nevěděla bych o světě, mnohokrát by mi to pomohlo, ale asi bych to nechtěla. Na slučáku (na konci října) si to vynahradím, juchů.

A ve škole? Ve škole paráda. Celej týden jsme měli praxi. V pondělí jsme měli Ingrid (ona se tak nejmenuje, jen jí tak říkáme), což je paní tak trošku posedlá EKO. Všechno je EKO, my jsme EKO, nejvíc EKO. V úterý jsme měli Š., uklízeli jsme na výstavišti zbytky z výstavy, takže jsme skončili už v 11, parádička. ve středu celej den v čoudu a stříhání psů až navečer, bylo to moc fajnové. Spíš jsme je teda koupali a fénovali, ale pomáhali jsme držet. Ve čtvrtek spinkání ve škole, potom "jakože budem něco dělat" a jeli jsme domů, protože nám páteční praxe odpadla. Ale jenom nám, druhá půlka tvrdla v pátek ve škole, haha, ti musej být nasraní. Doma to bylo překvápko, nikdo nevěděl o mém čtvvrtečním návratu. Kubíček mě vítal celej den, hihi..


new world, new love.

9. října 2012 v 22:07 | Májuš |  • Deníček

Teď si momentálně lítám v sedmým nebi. Víte proč? Řeknu vám to, ale nikomu to neříkejte, takže pšššt! ;)) (ironie, haha.) Měli jsme před chvilkou na intru Seznamovací diskotéku. Nechtěly jsme sem s holkama jít, ale nakonec jsem ráda, že jsem tam byla. Všechny jse doufaly, že se tam seznámíme. Nejvíc jsem se ale seznamovala já. Řekla jsem si, že to prostě risknu. Chvilku mi bylo trapně, že já tam jsem s klukama a holky jakože spíš s holkama, ale co se dalo dělat..

No, tak zpátky k němu. Tancovali jsme spolu, povídali jsme si. Pak byla pomalejší písnička najednou, tak jsme si dali ploužáka. No a v půlce písničky jsme se zkousli (pro ty, co neznají náš slang, jsme se políbili). Jsem si říkala, co to je zač, ale nějak se mi začalo líbit! :D (tak ne asi..)

Nevím, jak to bude dál, ale kdyby něco mezi náma bylo, něco víc než úlet, tak se bránit nebudu.


TOP 10: K životu potřebuju..

7. října 2012 v 8:42 | Májuš |  • Já a něco o mně

K životu potřebuju:

1. Rodinu - Taky kdo ne.. Ti, co mě mají rádi i přes to všechno a drží při mně.
2. Prátele - Mám ráda samotu, ale přátelé jsou taky potřeba. Prostě někdo, komu můžete svěřit svá tajemství.
3. Kubíčka - Je to můj pes. Samozřejmě, miluji všechny 4 naše psy, ale Kubíček je prostě jedinečný. Je to můj pes už tím, že jsem ho vychovala, vycvičila. Každý pátek jsem nedočkavá, až ho zase uvidím a on mi olíže čumák.
4. Umbiho - Můj nový přírůstek do rodiny, zlatíčko s chlupatým ocáskem.
5. Hudbu - Je to tak. Každý den si musím do sluchátek pustit oblíbené songy, jinak zešílím.
6. Volnost/Samotu - Občas jsou chvíle, kdy člověk potřebuje být sám. Nemám ráda takovou tu vázanost, když jste s někým každý den každou minutu.
7. Projevit emoce - Zní to jako blbost, ale já to prostě nedokážu pořád dusit v sobě a musím své trápení někomu povědět. Stejně tak, když jsem naštvaná, tak si musím na něčem vybít zlost. Jsem prostě taková..
8. Notebook - Ne, nejsem závislačka, ale jsem na internetu moc ráda.
9. Vzpomínky - Občas si musím vytáhnout staré fotky a přečíst si staré konverzace přes ICQ s přáteli, abych nezapomněla. Moc ráda vzpomínám na minulé časy.
10. Mít dobrý pocit - Jo, je to tak. Když něco dělám, musím mít pocit, že to dělám správně, že to dělám na 100%, že je to dokonalé. Jsem tak trochu perfekcionistka. Když se nedaří, tak děsně vyraplím.


Umbi a PROSBA.

5. října 2012 v 21:13 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Tak mám pro vás několik zpráv. Za prvé) koupila jsem si do školy osmáčka, budu ho tam mít přes týden v kleci ve škole, přes víkend a na prázdniny doma. Je úplně úžasný. Myslela jsem, že se bude jmenovat Ferdík, na počest mýho nebožtíka, ale pak jsem si řekla, že to bude Umbi. Víte proč zrovna Umbi? Takový blbý slovo, co.. Jednoduchý: v anatomii jsme brali krajiny na těle zvířete a krajina pupku se řekne regio umbilicalis. Tak je to takovej můj pupík, Umbi, neboli Umbilicus. Dobrý, ne? :))


Další zpráva) přihlásila jsem nás s Kubíčkem do fotosoutěže na rajce.idnes.cz. Já vím, nemáme šanci něco vyhrát, ale proč to nezkusit, že? Takže tímto na vás mám prosbu, jestli byste nám mohli dát hlásek. (těsně pod fotkou)

http://majus-kubik.rajce.idnes.cz/Kubik/#530191_366388260105232_1861569561_n.jpg

Děkujeme moc! M+K

Zdravím vás - gifyos

2. října 2012 v 22:02 | Májuš |  • Deníček

Kubíček. Miluju ho. Nevím, co bych si bez něj počala!

Moje vlásky, hnedka po umytí. Jo, to je jediná doba, kdy jsou ještě krásné.

Kudrliny po copánku. Sice to moc nejde vidět, ale lepší, než pořád rovné, ne?

Smát se se slzami v očích. Jo, o to se poslední dobou snažím celkem často.

U Vanesky na pokoji, na intru.

Go. Go out.

2. října 2012 v 9:41 | Májuš |  • Deníček
Znáte ten pocit, kdy se cítíte, že tu jste zbyteční? Jakokdyby navíc, prostě vzduch. Už mě to nebaví. Co dělám špatně? Jak tak vidím, tak si sbalím kufry a jedu pryč. Daleko. Daleko od všech, od všeho...