Září 2012

Naivní.

29. září 2012 v 19:12 | Májuš |  • Deníček

Možná jsi teď někde úplně jinde.. Ale já vím jistě, že tě potřebuju vidět! Ale to je ti zřejmě úplně jedno..

Někdy si říkám, jak jsem mohla být tak naivní. Proč jsem tak blbá. Proč pořád dokola věřím v něco, co se prostě nikdy nestane. Minule to bylo krásný, to jo.. Že prý to zopakujem.. Haha, jasně. Kdykoliv mi nabídne rande, tak ho ten den odvolá, protože mu do toho něco vlítne. Já už opravdu nevím jestli jsem tak odporná nebo co, že se mi prostě vyhýbá. Chce mě nebo ne? Proč mi nedokáže odpovědět? Ale jedinej, kdo se těmahle otázkama užírá, jsem vlastně já. On ví, že ho chci. Ale on ne, on chce být jen kámoš. Ale proč mi to nedokáže říct? Proč mi dodává ty pocity nejistoty? Proč kvůli němu nevím, na čem jsem? To mu nestojím ani za jednu upřímnou odpověď?


Nepopsatelný zážitek.

24. září 2012 v 16:48 | Májuš |  • Deníček

Ani nevíte jaký to je, být zase ve starých kolejích. Sice jen na chvíli, třeba jen na hodinku. Ale je to fajn, je to strašně fajn! Přeju vám ten pocit zažít, fakt že jo!

Bylo to nepopsatelný. Když jsem viděla ty lidi, hned se mi rozsvítila kukadla. Když jsem vešla dovnitř, cítila jsem zase tu vůni, tu vůni základky. Bylo to něco nádherného. A pak, najednou, když jsem viděla V., rozbušilo sem i srdce. Požná to zní ironicky, ale je to tak. Prostě osoby, které vídáte každý den, celé 4 roky, a najednou konec. Vidíte je jen tehdy, když se potkáte ve městě nebo na autobusáku. Úžasný to bylo, fakt nepopsatelný zážitek!

sentimentalita.

20. září 2012 v 20:35 | Májuš |  • Deníček

Ahojte.. Tak jsem dneska byla na netu a přišla ka nám na pokoj Klárka. Zeptala se, jestli si může pujčit angličtinu, učebnici, že ji má u sebe a nechce se jí pro ni jít. Já že jo, ale že si ji musí vyhrabat v šuplíku. Tak tam zahrabala a na něco se koukala, vzala to do ruky a řekla: "Jé, co to je?" Já jsem jí to vytrhla z ruky se slovy: "To nic, to je ze základky.." "Já se chci podívat, to je krásný!"..

Tak se podívala a celou dobu mi říkala: "Ježíš, to je krásný! Asi tě měli na základce hodně rádi.." a já že jo. Nevím proč, ale už jsem cítila, že se mi v oku dělá kapka slzy. Co se to děje? Prostě jsem si vzpomněla na základku, na ty lidi, na ty učitele. Tady to je fajn, je to tu moc hezký, je to tu úžasný, ale prostě ty vzpomínky jsou pořád ve mě, a já se jich ani nechci zbavit. Občas je lepší to ze sebe dostat a vzpomínat na krásné chvíle na základce..


Co by, kdyby..

15. září 2012 v 21:16 | Májuš |  • Deníček

Občas si říkám, jaký by to bylo, kdybych tu nebyla. Né jako že bych tu nebyla, ale že bych byla někým jiným. Třeba bych byla hezkým 20-letým klukem nebo namyšlenou blondýnkou, kdo ví. Zajímalo by mě, jestli bych měla takový problémy, jako teď. Samozřejmě, je mi skoro 16, já přeci nemůžu mít žádné problémy, že ano.. Ale víte jak to myslím. Jako jestli bych třeba řešila jestli se mi na xichtu vytvořilo dalších 5 pupínků nebo jestli ne. No, nikomu se to ještě nestalo, tak zatím můžu jen spekulovat..


Dneska jsem stříhala Kubíčka - zase vypadá jako miminko. Tyo, já snad budu umět stříhat dřív, než si ve třeťáku udělám ten kurz. Odpoledne jsem se chtěla učit anatomii na mém živém modelu, ale zrovna chrápal, tak jsem si to ukazovala na plyšové žirafě. Ještě nedávno mi byly názvy, jako například: laterální, kraniální, kaudální, proximální, regio oralis, regio okularis, regio carpa, regaio metacarpa; úplně cizí. Ale čím víc nad tím přemýšlím, tak tím víc názvů znám a dokonce si je i pamatuji, což je dobře, protože z anatomie propadnout opravdu nechci. Co to kecám, já vůbec nechci propadnout!

A to nejlepší na konec. K jakému závěru jsem došla? Že už budu srát na nějakou touhu mého srdce, když mě ten druhý prostě nechce. Nevím, ale holka na jednu noc být nechci.

Přišla jsem k rozumu, stojí to za to.
Dolejzat nebudu - tak Ahoj zlato!

Touha po něm je stále větší.

10. září 2012 v 22:53 | Májuš |  • Deníček

Ahoj, ahoj, čtenáři moji milí. Jsem na intru, tak se omlouvám, že moc nepíšu, ale prostě to nějak nejde. Bavíme se, snažíme se užívat si života (pokud možno bez netu). My si prostě rozumíme, jsme tu fajn parta, rozumíme si. Každej večer dýchánky (já vím, už jsem o tom psala minule) a společné kecání u nás na pokoji (jo, u nás je hlavní centrála).

Ale najednou prostě musím pořád myslet na NĚJ. Nevím proč, ale prostě musím. V sobotu něco bylo, něco krásnýho a nepopsatelnýho. Jasně, hlavně se nevázat. Jo, hlavně se nevázat, to už si celou dobu opakuju pořád dokola. Kurva, já prostě nevím co mám dělat. Pořád jsem ve škatulce nezávaznosti, ale chtěla bych to změnit. Ale problém je, že on ne. Já prostě nevím.. Nevím co by bylo, kdybych řekla, že chci něco víc než jen užívání si. Já fakt nevím..


Večerní dýchánky.

6. září 2012 v 22:53 | Májuš |  • Deníček

Znáte to? Po něčem strašně toužíte a přitom víte, že to nikdy mít nebudete. Ale stejně to chcete, i když prostě víte, že se to nikdy nesplní? Jo, tak to teďka zažívám já. Že já se vždycky tak blbě zamiluju..

Jinak na intru maximální spokojenost, ve škole pohodička. Měli jse 2 hodiny bioly a 2 hodiny chemie po sobě a myslela jsem, že chcípnu. Budu ráda, když prolezu prvákem, hej. Jo a chytám tu ten Křoměřížský přízvuk, je to celkem sranda. Hrozně čassto se u nás na pokoji pořádají večerní dýchánky a drbáníčko se sousedkama z vedlejšího pokoje. Ani nevíte, jak se mi tu líbí. Je to tu prostě fajn! Vychovatelce máme říkat "Teto", sranda, víte jak, už to ani jinak neberu. Dneska jsme byly s kočkama v Tescu, to byla akce za moc. Parádně jsme si to užily. Mám je ráda, pipky moje!


První dny na intru? Paráda!

3. září 2012 v 14:55 | Májuš |  • Deníček

První dny na intru? Paráda! Dobře, sice máme už jeden vroubek, ale stálo to za to! :D Já za to nemůžu, to Sanny.. :D Tak zpátky k nadpisu - první den si tu užívám parádně. Už jsme několikrát byly s Natálkou ve městě, holky z vyšších ročníků nám prodávají učebnice, říkají nám, na jaký učitele si dát pozor a tak. A Sanny (třeťačka) se nás ujala a provádí nás tady. Večer za náma chodí a slíbila nám, že nás zkazí a že nám tu najde borce z hotelovky. Paráda! :D ;D

A škola? No, jako spolužačky v pohodě, ale tak všude budou nějaký pipky, znáte to.. ;) Ale jako líbí se mi tam! Zatím jsme nejukecanější ze třídy, třídní vypadá na pohodu (ale prý se brzy projeví :D), tak uvidíme. Líbí se mi tu! :)