Srpen 2012

Pocit, kterej máš, není totální bezmoc, tak začni žít..

29. srpna 2012 v 17:09 | Májuš |  • Deníček

Čauky. Jak se mám? Je mi fajn. Opravdu, mám se skvěle! :) Rozhodla jsem se, že nebudu depkařit a usilovat o někoho, kdo o to nestojí a že si začnu všímat i jiných věcí, než jsou jen letní románky a lásky. Dlouho jsem kvůli tomu trápila, ale už nechci. Řekla jsem STOP! Nechci se dál trápit, budu si užívat!

V minulých dnech jsem byla s kamarádama venku, koukali jsme na filmy, chodili spolu ven, všechno podnikali společně. A já cítila, že jsem to zase já. Už se zase směju, už mám svoje perverzní choutky (haha), už nebrečím po večerech. Dobře, poslouchám už svoji hudbu (někdo tomu říká "ty sračky"), jako je LEvo, Lipo, Skinny a Raego, ale dodává mi to energii, chuť do života.


S Kubíčkem začínáme chodit na agility. No, když tam byl poprvé, tak paráda, děsně ho to chytlo, i na zahradě mi přeskakuje větvičky, bude ho to bavit. Ale když jsme tam byli v sobotu, tak to bylo otřesný - byly tam 4 fenečky, z toho 3 háraly, takže Kuba všude čuchal a nic víc nedělal, paráda. Ale musí si zvykat, páč je tam jedinej pes.

Škola! Už za chvilku! Už se to blíží! Těším se! Těším se na Natálku, těším se na zvířátka, hlavně na koníky, těším se moc moc moc! Možná si říkáte, že jsem blázen, že se těším do školy.. Ale je to moje vysněná střední, tak se nedivte.. :))

Nikdy sa nesplní, to čo sa malo stať.

22. srpna 2012 v 21:28 | Májuš |  • Deníček

Znáte to? Bloudíte jako tělo bez duše, ale před ostatníma se to snažíte maskovat a tvrdíte, že je vše v pohodě. Přitom není.. Myslela jsem, že na takový věci už jsem stará (haha, je mi skoro 16), ale jak tak vidím, tak asi nejsem. Myslela jsem, že mě takový to poblouznění, pobláznění a platonické zamilování přejde, ale nějak se tomu nechce pryč. A já pořád nevím čím to je.. Vypadalo to, že to bude dobrý. Že bude všechno v pořádku a tak jak má být. Ale proč to není na správným místě? Mělo to být úplně jinak! Já se neměla zamilovat! Proč si vždycky vyberu někoho, koho nemůžu mít? Já už se nechci zamilovat! Chci vypadnout, chci pryč, chci si vyčistit hlavu..


Moje maminka.

21. srpna 2012 v 8:19 | Májuš |  • Téma týdne
Každý z nás má svou maminku - a kdo už ji třeba (bohužel) nemá, tak ji jednou měl, protože jinak bychom tady nebyli. Maminka je osoba, která mě přivedla k životu. Nosila mě v bříšku, bolela ji ze mě záda a prsa, otékaly jí kontíky, a to vše jen proto, abych tu byla. Jsem ráda, že jsem se narodila živá a zdravá - nemuselo tomu tak být. Maminka mi říkala, že kdybych se narodila o pár hodin později, tak bych se začala dusit plodovou vodou a mohla bych být postižená, nebo bych tu vůbec nebyla. Je to nehorázné štěstí..
Maminka (samozřejmě i TATÍNEK) je osoba, která mě vychovávala už od malička. Milovala mě, i když jsem dělala chyby (a pořád dělám!). Křičela na mě, protože jsem něco provedla a zasloužila jsem si to, ale vím, že to všechno dělala jen proto, aby mě dobře vychovala. Chtěla pro mě vždy jen to nejlepší - a pořád chce! Pořád mě miluje, pomáhá mi v těžkých situacích, živí mě, ... Víte, člověk si projde určitým obdobím (pubertou), kdy si říká "ježiši ať mě furt nebuzeruje, to je vopruz.." - většina z nás to zná, no ne?! A až po pubertě člověk většinou zjistí, že mít maminku je jedna z nejcennějších věcí v životě. Spousta dětí chodí se strachem domů ze školy, že budou mít zaracha a budou se muset učit, nebo že je rodiče zliskají. Z toho já obavy nemám - vím, že když mi něco nejde, tak přijdu a řeknu: "mami, nejde mi to, zítra píšeme písemku.. pojď se semnou na to mrknout prosím, vysvětli mi to, nerozumím tomu.." a máma mi vždy ochotně pomůže. Nechce po mně, abych měla samé jedničky. Říká mi: "Učíš se pro sebe, ne pro mě!". Nebo když chci někam jít, nemám strach z toho že by mě naši nepustili. Řeknu kam jdu, s kým tam jdu, kdy se vrátím, co bude na programu, a kdyby cokoli, tak mám zavolat a naši pro mě přijedou. Nebojím se toho, že by na mě mamka začala řvát když dojdu domů trošku přiopilá - ráno si ke mně sedne, začne se mi smát a řekne, ať už nepiju, že doma nechce ochlastu a že opilý holky nejsou hezký.. Vlastně ani nevím, jestli jsem někdy od ní dostala facku?! Možná že jo, ale už si to nepamatuji. Prostě s mamkou si vždycky sednem a ten určitý problém proberem, vím, že mě nevyliská a že mě v tom nenechá.

Maminko, děkuji Ti, mám Tě ráda!


Dámská jízda v plném proudu.

18. srpna 2012 v 22:18 | Májuš |  • Deníček

Ahoj. Tak můžu říct, že si užívám z plných doušků. Dneska jsem byla s mojí Natálkou nakupovat ve Vaňkovce. No jako řeknu vám, ty 4 hodiny utekly jako voda a my si pořád měly co říct - což je jedině dobře! Ona je totiž stejně ukecaná jako já.. :)) Řešily jsme to od kluků až po nejlepší doprdy, boty a nakousli jsme i školu. No jo, už se nám to blíží! Jejda, ani nevíte, jak se těším! Už 2. září pojedu du KM a s Natálkou si užijeme první noc na intru. Jééé, to bude fajn! :D

Vrchní díl od plavek, výprodej, cena: 99 Kč (no nekup to!)


(ještě mám v černé barvě)
Nevím jak se to jmenuje, ale když máte tričko a nechcete aby vám lezla podprda, tak si to můžete oblícit na hrudník, 2 ks za cenu 1, cena: 150 Kč

Další už nemám nafocené, ale koupila jsem si:
  • Elasticko-riflové zelené kalhoty, sleva z nějakých 700 na 299 Kč
  • Rexonu - do těláku do školy, krásně voní, za nějakých 69 Kč (myslím)
  • Barvu na vlasy (vínovo-fialová) - vzala jsem ji rovnou 2x, páč mám dlouhý vlasy, cena: 180 za obě (myslím)


Nevím jak Natka, ale já jsem si to parádně užila. A doufám že si ještě parádně budeme užívat na intru! Kéž bychom byly na pokoji samy..


A je podovolenkováno..

16. srpna 2012 v 19:08 | Májuš |  • Deníček

Čaute :) Doufám, že jste si užili prázdniny stejně, jako já. Už mám za sebou Itálii, kde jsem zčernala jako briketa a zaflirtovala si, teď mám za sebou i Vranov, kde jsem chytala ryby a hlídala Kubíka. Prostě prázdniny se vším všudy. Na Vranově bylo krásně, ale další týden bych už asi nezvládla. Super odreagovačka, ale teda věci, jako je teplá voda a normální záchod, mi opravdu chyběly. Dokonce tam nikde nebyla elektřina, abych si telefon nabila - ještě že máme tak hodný sousedy. Když jsme přijeli, Kubík se nejdřív oťukával, dokonce i na můstek se bál jít. Nakonec lozit po sousedovic můstkách, štěkal, kňučel a dokonce sám vlezl i do loďky, což považuji za pokrok. Mrzí mě, že minulej rok umřel pan T. (soused), protože to byl fajn člověk - radil nám jak na ryby, pamatuji si ho od malička - to měl ještě krámek u chaty a já si tam vždycky ráno chodila kupovat Deli a kakao. Vždycky mi chválil culíčky a já se uculovala. Prý rakovina plic.. Rest in piece!
A dneska vám toho taky už moc nenapíšu, jelikož půjdu večer ven s kamarádem :)) (♥) Ani vlastně nevím, ještě toho sem moc napíšu v průběhu prázdnin, protože nechci moc sedět u komplu, když si můžu užívat.. ;) V sobotu pojedu s Natálkou do Brna nakupovat, to bude babská jízda :P

Offline. Život-online!

8. srpna 2012 v 11:43 | Májuš |  • Deníček

Čauky. Na blogu teďka moc nejsem. Užívám prázdnin, jak se patří - a to se vším všudy. Zítra jedeme na dovču, celej týden bez elektřiny, celkem se i těším. Dobře, možná mi bude chybět to randění, co teďka zažívám, ale budu tam se svým čtyřnohým miláčkem, takže se určitě nebudu nudit. Doufám, že nebude moc teplo - to pak nepůjdou chytat ryby. Ideálně, kdyby brzo ráno byla zzzzzzima a zamračeno, to pak berou jedna radost. Jé, už se těším!Žijeme len raz, práve tu a práve teraz!

5. srpna 2012 v 21:14 | Májuš |  • Deníček

Žijeme len raz, práve tu a práve teraz,
slnko svieti rovnako na všetkých z nás, tak sa nemrač,
ale zabudni na stres, zabudni čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň

Voda, slnko, párty, club, relax

Znáte to? Frčí nějaká písnička, poslouchají ji všichni a mně už leze krkem jen co ji slyším, protože ji lidi poslouchají v takovým množství. Já si ji poprvé pustila před 3 dnama a vůbec mi to nevadí. Ale můžu říct, že jsem se do ní teda fakt zabouchla :D


Znáte to? Ten pocit, že vás čeká velké rozhodnutí, které můžete ovlivnit jen vy. Kdy se na něco nehorázně moc těšíte a čím víc se to blíží, tím víc pochybujete, zda je to správné. Jen si přejete, abyste to už měli za sebou. Znáte? Já jo. Nikdy jsem nebyla typ holky, kolem které by se točili kluci. Byla jsem vždycky ráda, že se kolem mě aspoň někdy zajímá. A teď jsou najednou dva. A oba jsou starší, o dost. Sakra, sakra, sakra!


Plán na zbytek prázdnin?

2. srpna 2012 v 20:19 | Májuš |  • Deníček

Každý den čekám, že mi znovu napíšeš .. čekám, že až tě potkám, uvidím ten tvůj neodolatelný úsměv .. čekám, že ke mně přijdeš, obejmeš mě, dáš mi pusu a řekneš "chyběla jsi mi" .. čekám, že budeme spolu .. jen my dva, a nikdo jiný ..

Čauky. Dlouho jsem sem nic nenapsala, a asi ani nevím, jestli napíšu. Měla k nám přijet N., ale ona musí chodit na rehabky s kolenem, já s rukou, takže to asi neklapne. Ale dohodly jsme se, že si spolu uděláme výlet po obchodech. Jé, jak já se těším! Být zase s někým, kdo mi nejví rozumí.. Jo, to bude fajn!


Příští týden pojedu na dovču s našima. Jo, už jsem byla, byla jsem v Itálii, ale chata, to je taková naše tradice. A já se nehorázně moc těším. Zase každej den ráno brzo vstávat, chytat ryby ještě za tmy, pumpovat vodu, jezdit na loďce. Jéééj, jak já se těším! Krmit kačenky a labutě starým chlebem, krmit je malinkýma, právě vylovenýma ouklejkama, to bude žůžo!


No a po dovolené budu mít jiné plány, a to se týká i tohoto "nadpisu". Itálii jsem si nehorázně užila, ale zjistila jsem, že kdo si počká, ten se (nejspíš opravdu) dočká! Tak čaute a užívejte prázdnin!