Červenec 2012

Itálie.

31. července 2012 v 11:08 | Májuš |  • Já a něco o mně


At home!

29. července 2012 v 18:49 | Májuš |  • Deníček

Čauky, tak mě tu máte, jsem doma. Dneska jsme přileji. Cesta zpátky byla suprová, rychle to ubíhalo a taky se mi dobře spalo, protože mi J. dovolil, abych si na něj dala nohy. Bylo to tam suprový.. Svítilo sluníčko, pak začalo pršet a my hráli mezi stany hokej smetákama a nafukovacím balónem. Pak začalo být zase hezky a v tom největším vedru jsme byli na výletě. Ve středu ve Vatikánu a v Římě (mimochodem - koloseum já nádherný!) a ve čtvrtek jsme lezi na Gran Sasso (hora v Apeninách). V pátek jsme měli volnej den - to znamenalo, že jsme ráno vyrazili na pláž, přišli na oběd a do večera zase byli na pláži. Jsem jak černoch, v sobotu jsem to přehnala s opalováním, spálila jsem se úplně všude (teda jen SKORO všude). Když jsme šli po městě, bylo vedro, já byla spálená, tak se mi udělalo mdlo, ale stačila studená sprcha a bylo to lepší..

Zážitky nazapomenu, je jich moc, parta tam byla taky dobrá, kuchařky milý a příjemný, co víc říct.. snad jen - PŘÍŠTÍ ROK ZASE!


Arrivederci.

20. července 2012 v 14:07 | Májuš |  • Deníček

Čauky. Za chvíli odjíždím do Itálie. Bože, to bude cesta s A., už to vidím.. Ale hlavně - jedeme dvoupatrákem. Všechny to sere, ale já se na to jako jediná těším :D Nechápu, co proti tomu mají.. Přijedu 29. spálená jak briketa.. A potom nejspíš budu chvíli doma užívat života a pak s mojí N. na chatu. Jo, to bude něco! Mějte se tu a nezlobte :))

It's all right..

20. července 2012 v 1:12 | Májuš |  • Deníček

Víte.. Lidé vždycky byli, jsou a budou jak hodní, tak zlí. Jak hezcí, tak škaredí. Jak rozhodní, tak nerozhodní. A my bychom měli udělat něco proto, aby ti horší byli za chvilu lepší. A já se o to právě snažím. A víte co? Všechno se daří a je mi fajn. Ani nevíte, jak je osvobozující udělat něco, co už jste dávno chtěli. I za cenu že to dopadne špatně.. → Ale nemusí ;))


Jak jen začít..

17. července 2012 v 22:32 | Májuš |  • Deníček

Občas se stane, že by toho chtěl člověk tolik říct, ale najednou neví, jak začít. Nebo spíš neví, jak by to měl říct, a proto to neřekne. Bože, jsem pitomá a naivní.. Zítra dopoledne budu hlídat Hanýska a Kubíka, to bude bugr. Budeme u babičky, takže naštěstí nebudu muset po nich ten binec uklízet, haha. Honey roste jako z vody. V sobotu byl ještě úplně miminečko a dneska už provokuje Kubíka.


Honey

14. července 2012 v 20:16 | Májuš |  • Deníček

Tak jsme si dneska byli v KM pro Honeyho. Je to miláček, babi a děda jsou z něj naprosto unešení, vypadjí, že z něj mají opravdu radost :))

Mám svůj sen!

12. července 2012 v 17:20 | Májuš |  • Téma týdne

Každý z nás má určitě nějaký sen a ani já nejsem výjimka. Někdo má sen, ve kterém bude vlastnit království za sedmero horami. Někdo má sen, ve kterém bude miss World. Nemocní a postižení mají sen, že se jednou budou zdraví a v pořádku. Já mám taky sen. Neskutečně mnoho jich mám. Mám sen, kde budu mít úžasného manžela, který mě po probuzení políbí a zrazu se k nám přiřítí naši malí trpaslíci. Mám sen, že jednou budu zachraňovat zvířata a pomáhat jim. Mám sen, že někomu jednou zachráním život, že si jednou zaplavu s delfínama, že se zase setkáms Luckou, že budu v dospělosti krásná žena, je toho opravdu moc.

Ale momentálně mám jeden největší sen. Znáte to, když děláte něco, co vás neskutečně baví, ale najednou se vám stane úraz, a už nikdy to nebudete moct dělat? Sledujete to jen v televizi a na youtube a říkáte si: "Jednou, možná..", znáte ten pocit? Ne? Buďte rádi..


Nejsem to já, když tu nejsi!

11. července 2012 v 21:34 | Májuš |  • Deníček

"Nejsem to já, když tu nejsi.. Nejsem to já, když tu nejsi. Nejsem to já, nejsem to já.. Nejsem to já, když tu nejsi!"

Co jinýho na to říct, snad jste pochopili. A on doufám brzo pochopí taky.. Oh, kéžby.. Jinak děcka, jak si užíváte prázdnin? Už 3 dny se odhodlávám napsat nějaký článek, ale pořád nevím o čem. Co se týče ruky, v pondělí mi pan doktor vyndal stehy a podél jizvy mi sestřička nalila novikov - bolelo to jak něco, ale ještě žiju (haha). Dneska jsem si ten novikov oloupala, to byla bolest ještě větší, jelikož ta jizva ještě není úplně zahojená, tak doufám, že to bude brzo dobrý.

Dneska jsem se bavila se známýma, co jedou s náma do Itálie - no tak dlouho jsem se ještě nenasmála. Plánovali jsme, co se všechno bude dít, jaký budeme hrát hry, kam pojedeme na výlety, no prostě sranda. Seděli jsme tam asi 3 hodiny, ups.. Byla jsem ve zveráku za S., ta mě hned objímala a pusinkovala mě, byla ráda, že jsme zase přišli. Jde totiž o to, že mamka si usmyslela, že chce dalšího psa. Já ale dalšího nechci (a to jsem milovník zvířat), tak jsme udělali kompromis - koupíme ho babče a dědovi. Ti nejdřív že ne, ale pak z toho byli nadšení, takže jsme dneska sháněli žrádlo, obojek, vodítko, hračky, pamlsky, pelíšek, atd.. Jedeme si pro něj v sobotu, tak vám pak popíšu, jakej je. Dali mi za úkol vymyslet mu jméno. No jistě, že u mě zvítězilo Honey! Bude to meďoušek.. :))

Víte co je nejhorší? Kdžy nevíte na čem jste. Víte, že on to možná cítí stejně, ale stejně vám není schopný říct, zda vás chce nebo ne. Ani se neozve. To jsem tak odporná, že se mě tak rychle zbavil?..


Letím, letím, hledat světy..

7. července 2012 v 17:28 | Májuš |  • Deníček

Jó tak "Letím, letím, hledat světy.." to je hit letošní Prahy. Ne, to ne. Ale víte jak, prostě slyšíte písničku a najednou vám furt hraje v hlavě. Jé, jak já jsem plná zážitků.. Jinak jsem zapomněla napsat: "Čau, už jsem doma!".

Včera jsme si po zásluze rozdělali meloun a snědli ho před školou na zahrádce, kde jsme byli ubytovaní. V tom nám tam začalo pršet, ale nám už to bylo jedno. My už máme svoje za sebou, tak nemá cenu se schovávat. Ale pak se už hodně rozpršelo, takže L. šla s děckama dovnitř. Já jsem si všimla, že tam sedí S. a že tam sedí sama. Zeptala jsem se, jestli si můžu přisednout, a ona že jo. Všichni byli uvnitř, jenom my dvě jsme byly venku u školy. "Já jsem normálně blázen! Já pozoruju letadla!" a já říkám: "Tak to jsme blázni dva.." a pozorovala jsem taky. Bavily jsme se o všem možným, tyo, ona je tak moc na pohodu! Spoustu věcí jsem o ní nevěděla, přitom ona je tak děsně trhlá a optimistická! Fakt fajn baba tohle..


Dneska už je to takový divný. Jsem po obědě doma, nemusíme utíkat nikam na zkoušku ani na generálku, protože mám spoustu volnýho času. Využila jsem ho tak, že jsem si nafoukla lehátka do bazénu, lehla jsem si a četla knížku. A přitom jsem se dokonce opálila! Tyo, já mám štěstí..

Prague is big, very big.

4. července 2012 v 22:19 | Májuš |  • Deníček

Zdravím dětičky. Proč píšu až teď - jsem v Praze, na týden. Jela jsem sem v pondělí brzo ráno. Haha, vstávala jsem o pů pátý, děsně vzrušující to bylo. Cesta busem byla úžasná - bylo málo obsazených míst, takže jsem si zabrala dvojsedadlo pro sebe a lehla jsem si na něj. Spala jsem tak 2 hodinky, pak jsem si vzala prášek, protože mi bylo blbě a koukala jsem na notebooku na Přátele.

Už tu spím třetí noc. Zatím jezdím 6x denně po jezdících schodech, 4x denně jedeme metrem a 2x denně šalinou. Mám nachozených denně aspoň 8 km, což je pro mě, NEturistu docela dost! Nohy mám spálený a sedřený, ale žiju, to je hlavní. V pondělí jsme byli v Zoo, včera v TipSport aréně a dneska na Petříně. Jsme ubytovaní ve škole, byli jsme tu i před 6 roky - krásný vzpomínky..

Zítra nás čeká velkej den, na půl sedmou máme snídani, potom hned razíme na zkoušku a odpoledne na generálku. Jéj, ja kse mi nechce.. Jo a dneska jsme byli v zrcadlovém bludišti, bylo to úžasný! :DD