Červen 2012

Rozlučák? Opakovat!

30. června 2012 v 15:33 | Májuš |  • Deníček

Říkala jsem si: "Bude to divný.. Bude to zvláštní, když tam nebudeme všichni. Nebude to blbý, ale bude to divný.", ale nakonec to bylo úžasný. Brácha mě přivezl na místo, tak jsme s P. pokecaly a pak jsme šly přivítat ostatní holky. No teda řeknu vám, že P. má úžasnou babičku, takovou, co fetuje hélium! :D Začly jsme to friskama, to jsme byly ještě ok. Daly jsme si další a pak přijela RVP. No to bylo úžasný s nima. Čekala jsem, že to bude divný, když tam budou, ale nakonec to bylo suprový. Pokecaly jsme, nasmály jsme se až až. Hej ony jsou tak v pohodě! :))

Nakonec to skončilo tak, že jsme byly P., Š., L. a já trošku přiopilé a byly jsme na pinpongovém stole. Celkem se vypilo asi 16 frisek, 6 plechovek piva, 2 vodky (melounový) a šampáňo. Hej děcka, to byla tak fajnová akce, to chce víckrát! :D Opakovat, opakovat! :D


Polibte mi..

27. června 2012 v 20:26 | Májuš |  • Deníček

Ještě včera jsem si myslela, jaká jsme dobrá parta, elita, prostě kolektiv. Myslela jsem, jak budu brečet kvůli tomu, že to všechno už končí.. No, brečím tu. Ale kvůli něčemu jinýmu..

Když byl rozlučák, učitelé brečeli a tvrdili, jaká jsme elita. Že jsme dobrá parta, že umíme spolupracovat. Sakra, to nikdo nevidí pod povrch?! A co tady ty hádky ohledně soukromýho rozlučáku? Je to pičovina, já vím. Někteří se teď pěkně vybarvují. Sakra, už mě to nebaví, přes slzy ani nevidím pomalu na klávesnici.. Je tohle možný? Je to normální? Myslela jsem, že když zvládneme dát dohromady rozlučák, tak zvládneme všechno. A ono ne..

Polibte mi už prdel a nechte mě žít!


Rozlučák.

26. června 2012 v 15:08 | Májuš |  • Deníček

Ahojte. Pocity? Ty jsou opravdu smíšené. Smutné i veselé. Dneska jsme měli rozlučák (pokud bude video na youtube.com, tak vám ho sem pak hodím), bylo to něco úžasnýho. Na začátku ta organizace - no hrůza, nikdo ani pořádně nevěděl co má dělat, jakej bude začátek, nešlo to. Pak se to nějak rozjelo, že mi na úvodní písni ukápla slzička. Kéžby jen tam..

Po Dětech ráje jsme s H. šla dělat Hurvínka. Jednalo se o to, jak Hurvínek skloňuje kočku. Vypadalo to, že to děti celkem pobavilo, smáli se. Já jsem sice zpanikařila a najednou jsem nevěděla, co mám dělat, ale pak už to šlo. Po nás přišla na řadu reklama - tedy reklama na tampony. Abych to upřesnila - tampony versus vložky. Viděla jsem, že někteří učitelé se tam pomalo řežou smíchy, což je jedině dobře, na smutek bude čas až na konci. Pak Tom exceloval se svý BMX, přeskakoval tam 2 moje spolužáky, no netroufla bych si na to, fakt machr. A teď to naše slavné vystoupení - nejdřív baletky, potom my - jen tak tanec. Přišli jsme valčíkem, pak bylo "I'm sexy and I know it!" a holky si strhly kalhoty. K. tam ze sebe udělala šoumena a divákům se to líbilo, křičeli, smáli se a tleskali. Teď náš "Soulja boy", co nás učil M., to se taky povedlo. Ale u kuřátek mi příjde, že se nejvíc smáli. Potom tango K. a L., potom Jede jede mašinka a za oponu. Fakt se to povedlo. No a teď přišel na scénu Z. a M. - imitace tancování - M. se to moc povedlo a Z. se snažil, vypadalo to fakt dobře, byli sehraný duo. Holky zpívaly "Big big world" - tu písničku asi znáte a pokud ne, tak si ji určitě poslechněte, je fakt krásná, my jsme do toho s M. zpívaly a tancovaly ploužáka. No a to nejlepší teď - pohádka O veliké řepě. Nebyla to obyčejná pohádka, bylo to v podání učitelů. Myslím, že tohle se jim opravdu moc povedlo a učitele to hodně pobavilo.


Teď přišla na řadu prezentace.. Nejdřív naše fotky z dětství (ať se učitelé a nižší ročníky pobaví), potom naše společně fotky za celých 9 let, k tomu smutná písnička - a já se rozbrečela jak malý děcko. Ale říkala jsem si "Teď ne, teď ještě ne, teď budou kytky a nesmíš brečet!", tak jsem se to snažila ještě nějak zadržet. S. měla mezitím proslov za svou třídu, taky moc krásný to měla. Já na jejím místě, bych se rozbrečela, fakt borka, že to ustála. Já jsem měla dávat kytku P., tak ta přišla jako druhá na pódium, měla úplně slzy v očích, dala mi pusu a objala mě. To už jsem pak začala řvát taky. Spousta učitelů, co jsme jim předávali kytky, brečela. Ani ti, u kterých jsem to fakt nečekalo, hodně mě to dojalo.. Po kytkách už to nejsmutnější - polední společná píseň. Všichni jsme si stoupli do půlkruhu, drželi jsme se buď za bok nebo za ruku a brečeli jsme a zpívali. Bylo to opravdu moc krásný.. Bulela jsem o 106, po písničce k nám přišli učitelé a žáci, kteří se s námi chtějí rozloučit. No, loučili jsme se aspoň 20 minut. Každej učitel za mnou přišel, já ho obejmnula a brečela mu na rameno. A divíte se? Když vám někdo za těch pár let tak moc přiroste k srdci, a najednou ho máte opustit..

Opravdu nádherné to bylo.


Konečně doma..

22. června 2012 v 18:33 | Májuš |  • Deníček

Čauky.. Moc vám toho nenapíšu, jelikož se mi nechce a ani bych správně neměla, ale jsem nehozárně ráda, že už jsem doma. Bylo to tam otřesný, už nikdy více.. Takový teror. Fuj!


Nic není, jako dřív. Nic není, jak bejvávalo..

17. června 2012 v 19:54 | Májuš |  • Deníček

Čaute lidi. Sedím tu s rodinou, pijeme Frisco a povídáme si. Babička slavila narozeniny, tak jsem jí upekla dort. Vypadá to, že se líbil, jsem za to hrozně ráda, potěšilo mě to. Před chvíli jsem přijela z Brna. Ne, na nákupech jsem opravdu nebyla, nemyslete si. Ale mám vypálený nátělník, ponožky, ortézu a kraťasy. Sranda, no, haha..

Když se tak dívám na některý lidi, ať už spolužáky tak ostatní děcka, jak si stěžují, že přijedou domů ve 3 a že je to pozdě, že už nestihnou nic udělat, tak se jen směju. Sakra a co myslíte že my, ostatní? Všichni jsme jen lidi. To, že já mám doma štěně a musím se o něj starat, nikoho nezajímá. To, že jdu po škole k doktorce, nikoho nezajímá. Tak sakra proč si všichni stěžujete? Né, já jsem v klidu, já jsem úplně v klidu, nebudu se nervovat, ještě se dneska musím učit..

Jak už jsem psala, další (zhruba) týden tady nebudu. Možná se ozvu, ale to by bylo spíš ve smyslu "Čau děcka, žiju.". Budu jakokdyby na předprázdninách, prostě budu válet šunky. Haha, závidíte? Nemáte co, věřte. Není to tak, jak si myslíte. Nic není, jak si všichni myslí..


Smíšené pocity? Normálka.

14. června 2012 v 19:44 | Májuš |  • Deníček

Ani teď vlastně nevím, jak se cítím. Mám být ráda, že už to budu mít příští týden za sebou nebo se toho bát? Mám se těšit na konec roku, na rozlučák nebo brečet, že to skončí? Mám být ráda, že ty lidi už neuvidím nebo mi po nich bude smotno? Kdo mi řekne pravdu? Pravda neexistuje. Těším se pryč, ale základky mi bude chybět. Znáte to? Na konci devítky si vlastně řeknete: "Proč jsme se hádali kvůli tomu zasranýmu rozlučáku když to stejně za chvilu už bude pryč?"? Já jo, teda ne tak docela, ale cítím to tak. Poslouchám Yiruma - River Flows In You a přemýšlím..


Událo se dost věcí - z ročníkovky jsem nadšená. Dostávali jsme 3 známky, a to za prezentaci, formu zpracování a hodnocení od "kouče". Já mám všechno za 1, jsem nehorázně ráda. Nervičky pracovaly o 106, ale nikde jsem s sebou nesekla, což je fajn. Vlastně se potom večer povedlo i vystoupení na Akademii DDM, i když tam bylo málo místo a my si málem vyrazili zuby.


A kluci? Co je to zač? Takový slovo neznám.. Nejsem toho názoru, že to jsou svině, protože holky jsou větší. Ale dokážou občas pěkně zamotat hlavu, ani o tom neví.. Je to zvláštní pocit. Když on o tom vlastně ani neví a i přesto vám ubližuje. Neuvědomuje si to. Možná, že kdyby byl pozornější a vzpomněl si na ty krásný chvíle, tak by si to uvědomil. Já chci ten čas zpátky. Ten čas, kdy jsem ještě měla naději. Každou chvíli jsme byli venku, pořád jsme se smáli. Jeli jsme do přírody, jen tak na pokec, na kofču do restaurace, prostě krásný to bylo..

>>CHCI TO ZPÁTKY, KDYŽ NEJDE TO VRÁTIT..<<


Profi.

12. června 2012 v 18:21 | Májuš |  • Já a něco o mně

Tak tady vám dávám nějaké mé fotky, fotila to má nejůžasnější a hlavně nejšikovnější sestřenka, jde na grafickou školu, takže to s foťákem dobře umí. :))

Come on and save me.

11. června 2012 v 20:06 | Májuš |  • Deníček

Ahojky. Už delší dobu jsem nenapsala žádný smysluplný a uspokojící (mé duši) článek, taky k tomu mám důvody.

Zítra obhajujeme ročníkovou práci, na které jsme makali od října. Mám téma vegetarináství - jenak protože jsem sama vegetariánkou už skoro rok a jednak se mi z ostatních témat prostě nic nelíbilo. :D Ale je to celkem zajímavý, dozvěděla jsem se tam i to, o čem jsem neměla ani ponětí. No, třeba mi to do života něco dá, uvidíme..


Ročníkovka bude zítra dopoledne a odpoledne. No a navečer - tak okolo 5 (hádám) máme vystoupení v N-Yoj. Nehorázně se těším, jelikož na tom minulým jsem chyběla, protože jsem byla na seznamováku. Ani nevíte, jak moc se těším. Konečně můžu ukázat, jak moc energie občas mám a předvést, co jsem se naučila za ten rok. A když už jsme u toho - dostala jsem 1* z češtiny - slohová práce na téma "Můj vztah ke sportu". Uuuuf, to jsem si oddychla, bála jsem se toho. :))

Příští týden tady nejspíš nečekejte žádné články nebo příspěvky, od úterka budu mimo domov a nehodlám sem psát, co budu dělat. Není to kvůli vám, ale kvůli třídě. :) Jo, některým bych to řekla, ale nechci aby to věděli skoro všichni.. Nu takže.. Jak už jsem řekla, budu mimo domov, ale jen pár dnů, doufám že tak maximálně 4 dny, ale uvidíme. Tak držte zítra palce! ;)

Yop, je to fajn.

8. června 2012 v 12:24 | Májuš |  • Deníček

Čaute děcka. Máme fyziku, dostali jsme noťasy, ať si děláme co chceme - je to fajn. Co se týče dneška, zase jsem jela na 7 kvůli P., ale náhodou mě pochválila - dočkala jsem se. Potřebovala jsem to slyšet, že ta práce nebyla k ničemu a že se to někomu líbí. Bolí mě celá držka ze spodních rovnátek, jsem napuchlá jak žába. Vypadá to, že bych už dneska mohla dostat časák, uvidíme..

Přemýšlela jsem. Četla jsem jeden článek kterej psala kamarádka a bylo to o nás - bylo to dojmený, slzička ukápla. Chci odtud vypadnout nebo je to jen maska? Opravdu je to tu tak hrozný? Nechci vypadnout. Chci tady zůstat, ideálně co nejdýl, ale už zbývá jen 15 pracovních dní. Kur*a! Jen 15! Jen 15x se uvidím s těma úžasnýma lidma tady! Já nechci pryč. Těším se na střední, moc moc moc se těším, ale čím víc se blíží rozlučák, tím víc se mi chce brečet. Nevím, čím to, ale i teď se mi chce brečet. Jsem prostě citlivka..


Chvilka zamyšlení.

6. června 2012 v 18:42 | Májuš |  • Deníček

"Je hodina hudebky. Já tu sedím se sluchátkama v uších a maximálně se nudím. Abych řekla pravdu - na nějakej film náladu opravdu nemám. Ani az nic! Nikdo nic nevím, jen Dejv. On ví všechno. Všechno, co teď prožívám. Je to kámoš s velkým K. Teďka zrovna poslouchám Missing od Evanescence. Je moc krásná, taková plná otázek. Co mi chybí ke štěstí? Je to láska? Možná že jo. Za těch posledních týdnů se toho tolik událo - tolik novýho.."

"Isn't someone missing me?"


Tohle jsem psala v hudebce na papír, je to spíš takový přemýšlení, no..

Blíží se to. A já se čímdál víc těším..

3. června 2012 v 21:21 | Májuš |  • Deníček

Čau. Pamatujete si jak jsem kdysi psala, že se mi z té základky nebude chtít odejít? Zapomeňte ně to!

Je mi úžasně, je mi skvěle. Co víc si přát než kamarádku, která si s vámi SMSkuje, píše na Facebooku a směje se každý den? Dobře, vím, ideální by bylo, kdybychom spolu šly ven, ale vzdálenost není zrovna nejmenší. Ovšem už máme domluvený rande na prázdniny, bude u nás spát, pak já u ní. Bože, ani nevíte, jak se těším! Těším se na intr, na Natálku ♥, na Domčin úžasnej smích, na Lucku, jak bude povídat o kolukách.. Ani nevíte..

Je mi fajn. Jsem jako v sedmým nebi. Je možný, že někoho znáte měsíc, viděli jste se sním jen 2 dny a máte pocit, jako byste ho znali celej život? Ne? Tak přesně takhle to mám s N. ♥ Můžeme se psát hodiny a pořád máme o čem kecat..


1.C ♥

1. června 2012 v 17:38 | Májuš |  • Deníček

Čauky, tak jsem ze seznamováku doma, nejradši bych tam byla celej týden, ty děcka mi přirostly k srdci, nehorázně. Byli jsme rozděleni do tříd, budu 1.C ♥ spolu s Naty, bez ní bych to tam nepřežila! Hráli jsme různý hry seznamovací a tak. Jo a víte, že my budeme třída bez kluků? Úplnej babinec! ♥

1.C ♥


s tetičkou Natálkou :D*