Jsem to, co budeš z mýho románu číst..

21. května 2012 v 18:47 | Májuš |  • Deníček

Ahojte. Dlouho jsem nenapsala deníček, já vím, ale nějak nebylo co psát, tak se pokusím alespoň dneska vyplodit nějakej smysluplnej článek. Tak a teď budu upřímná.. Ta škola mě čímdál víc a víc sere. Jako sorry, ale fakt že jo. Nejdřív referát do P, teďka musíme dělat referát do Z, navíc ještě k tomu ročníkovka, učení, písemky, už mi t ofakt leze krkem. A hlavně teda ti LIDI mi tam lezou krkem, a nejenom krkem..

Dneska jsme měli testování - určitě jste o tom slyšeli, říkají to všude, byla na to upoutávka v Televizních novinách. Dneska byla matika, zítra bude čeština a ve čtvrtek ájina. No, to bude sranda, až budou výsledky, haha.. Co se týče rozlučáku, opravdu NEVÍM jak to bude. Dneska to K. počítala, máme na naplánování jen 26 dní a pochybuju, že to stihneme. Možná jsem moc pesimistická, ale já si to prostě myslím..

Tento pátek pojedeme na exkurzi do Brna, něco o minerálech a nerostech a příští čtvrtek už frrr na seznamovák do KM. Jéj, jak já se tam těším! S Natkou si musíme všechno povyprávět, to bude sranda. Ještě budou litovat, že nás na tu školu přijali, hihi! Taky mě totálně nakazila jednou písničkou, dám vám sem odkaz.. Je to zlato prostě.. :']

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik?

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama