Květen 2012

Už zítra.! :D

30. května 2012 v 18:42 | Májuš |  • Deníček

Čaute lidi. Yop, yop, yop! Už zítra, uááá! Bože, jak já se těším! :)) (pro ty co nevědí - máme seznamovák na nové škole), bude to úžasný! :) Spousta her, drbání, s Naty budeme hodnotit kluky a koukat jim na zadky :D budeme si povídat příběhy (lovestory) ze života.. [maj got] jak já se těším! :D

Konverzace s N. ♥ :D

Jinak dneska ve škole fajne - v dějáku/občance jsme si zas imaginárně s K. povídaly s učitelkou :D Prý: "Už jste hotoví?" a já: "z tebe? z tebe se nikdy neudělám!" (potichu..) a ona: "Hm.. zajímavý!" :D K. byla jak rajčátko :D* bylo to za moc.. :D čeština taky vede, holky vzadu ví :D Ročníkovka taky na pohodu, bála jsem se, že nedám těch 10 minut, nakonec mi těch 10 minut nestačí! :D Nechci se chlubit, ale učitelka mě chválila! :D Po škole jsme hnedka s M. valily za S. No to bylo něco! :D Jsem myslela, že budeme dělat ten projekt.. Nějak to nevyšlo :D Moc jsme toho neudělaly :D M. pořád mlela nadržený řeči, dokážete si to představit.. :D


LEvo.

26. května 2012 v 20:28 | Májuš |  → Blbostičky ...

Si nádej

Iba príbeh


Ja som sexy, ty si sexy, on je sexy, ona sexy.

25. května 2012 v 18:25 | Májuš |  • Deníček

Jak zpívá Tina:
"Mám ťa v hlave a mám ťa všade
tak ponorme sa do seba
ty do mňa, a ja do teba.."

Čaute, delší dobu jsem nic nenapsala. Důvod je prostý - nebylo co psát. Se svým (hodně) osobním životem se vám tu svěřovat nebudu, jelikož občas je lepší se vyzpovídat kamarádovi a nebo si to nechat prostě pro sebe.. (A taky proto, že nechci aby si to četli lidé, kteří mě znají.) Ve škole to celkem jde - už se to blíží.. Za chvíli je tu červen, konec, finíto, the end.. I kdybychom ten rozlučák naplánovali, tak si myslím, že to bude tak trochu trapárna. Ale to bych nebyla já, kdybych se někde neztrapnila..! ;))

Dneska mi přišel dopis ze střední ohledně internátu, jsou tam 3, tak mi napsali, že budu na tom velkým (na kterým CHCI být!), juchů! Hned jsem musela napsat Natce, kam ji dali, a ona že prý taky, dvakrát juchů! Jó, my si to užijem! Budeme (pokud možno) jen ve 2pokojáči, protože chceme být samy, bez nikoho dalšího. Mám strach, že kdyby tam byl někdo další, tak by se se mnou Naty už tolik nekamarádila. Já vím, zní to jako blbost, ale mám s tím už zkušenosti, tak nechci znovu naletět..

Dneska v těláku přespolák - no to bylo něco. Mám 3, jelikož jsem to měla za 9:05, což je (podle učitelky) blbej čas.. Tak promiňte, ale já opravdu nemůžu za to, že mi to prostě nejde. V ájině jsem měla prezentaci - učitelce se moc líbila, prý jedna z nejlepších, tak jsem moc ráda. V chemii supl, jelikož učitelka je nemocná, měli jsme zástupce, takže povídal něco o Dětským dni, že prý tam budeme pomáhat na stanovištích a tak. Ale mě se to NAŠTĚSTÍ netýká, jelikož v tu dobu budu v KM, haha.

Teď jedna rada pro mě: "Je zbytečné milovat někoho, o kom víme, že nás nikdy milovat nebude. Vysvětlete to prosím mému srdci."


Jsem to, co budeš z mýho románu číst..

21. května 2012 v 18:47 | Májuš |  • Deníček

Ahojte. Dlouho jsem nenapsala deníček, já vím, ale nějak nebylo co psát, tak se pokusím alespoň dneska vyplodit nějakej smysluplnej článek. Tak a teď budu upřímná.. Ta škola mě čímdál víc a víc sere. Jako sorry, ale fakt že jo. Nejdřív referát do P, teďka musíme dělat referát do Z, navíc ještě k tomu ročníkovka, učení, písemky, už mi t ofakt leze krkem. A hlavně teda ti LIDI mi tam lezou krkem, a nejenom krkem..

Dneska jsme měli testování - určitě jste o tom slyšeli, říkají to všude, byla na to upoutávka v Televizních novinách. Dneska byla matika, zítra bude čeština a ve čtvrtek ájina. No, to bude sranda, až budou výsledky, haha.. Co se týče rozlučáku, opravdu NEVÍM jak to bude. Dneska to K. počítala, máme na naplánování jen 26 dní a pochybuju, že to stihneme. Možná jsem moc pesimistická, ale já si to prostě myslím..

Tento pátek pojedeme na exkurzi do Brna, něco o minerálech a nerostech a příští čtvrtek už frrr na seznamovák do KM. Jéj, jak já se tam těším! S Natkou si musíme všechno povyprávět, to bude sranda. Ještě budou litovat, že nás na tu školu přijali, hihi! Taky mě totálně nakazila jednou písničkou, dám vám sem odkaz.. Je to zlato prostě.. :']


Miláček na zahradě.

17. května 2012 v 20:48 | Májuš |  • Deníček


Lítám v oblacích, uá!

15. května 2012 v 21:11 | Májuš |  • Deníček

Čauky. Tak mám dobrou náladu. Nevím proč, ve škole to bylo nic moc, ale čímdál víc přemýšlím nad střední školu. Yeah, jak já se těším, až vypadnu! Akorát mě se*e ten rozlučák, víte jak.. Prostě když se někdo neumí domluvit.. Když si někdo odsedá na obědě pryč.. A pak že jsme jeden kolektiv. HAHA!

Včera jsem si psala s Týnkou, doufám, že nás dají do jedný třídy, jelikož nejede na adapťák, což mě mrzí.. Ale chi s ní být ve třídě! Domluvily jsme si, že jí budu pomáhat s matikou a ona mně s tím ostatním.. :D A teď si píšu s Natkou, s tou budu na intru na pokoji i na adapťáku na pokoji. Wuhů, adapťák se blíží a já se víc a víc těším! Téda.. S Natkou budeme asi na tom druhým intru, pokud to půjde.. To by bylo moooc fajn. Zatím se osobně neznáme, jen si píšeme, ale mám pocit, že už spolu chodíme rok do stejný třídy.. :)Be my friend.

10. května 2012 v 19:52 | Májuš |  • Deníček
"Be my friend
Hold me, wrap me up
Unfold me
I am small
and needy
Warm me up
And breathe me"

Čaaaute. Jak se vede? Jde to, no. Jde, to dře to, ale není nejhůř, takže "pohoda". Bolí mě už asi 3 dny břicho, nevím z čeho. Ve škole celkem pohoda. Ze slovíček z ájiny 1, což je maximálně super, matiku už chápu víc, což je absolutně super. V zemáku máme dělat něco jako projekty - prostě si máme ve skupince zahrát na cestovní kancelář a jako kdyby "obhájit", proč jet na dovolenou právě tam. My jsme si s holkama vybraly Madagaskar. Haha, to bude sranda..


My love.

8. května 2012 v 14:50 | Májuš |  • Já a něco o mně
Hug.

8. května 2012 v 11:28 | Májuš |  • Já a něco o mně


6.5. /Emotions.

6. května 2012 v 19:52 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Napíšu vám, co jsem celej poslední dny dělala, i když nevím, zda vás to vůbec bude zajímat..

Ve pátek byl celkem fajn den. Byla jsem "zkoušená" z češtiny. Nebylo by to nic hrozného, ale byla jsem "zkoušená" od toho novýho učitela, haha. Celkem sranda, no. Měli jsme určit VH a VV (větný rozbor) a já od něj dostala 1-, ale bylo tožký jak něco teda. Ostatní měli min. týden 4 věty a my v pátek jen 1, fakt spravedlivý, no. Z fyziky z písemky mám 2+, což je celkem pohoda na to, že jsem to dala z fleku (dobře, co si budem nalhávat, radili jsme si ;D). V chemii jsme psali test. No úplně úžasný - moc jsem toho nevěděla, a to mi chemie tento půlrok celkem jde. V těláku jsme měli "toho namakanýho týpka", nějakej voják prej. Házely (ano, my, holky) jsme granátem, prej na jedničku 30 metrů. Haha! Já hodila jen 20,4 - takže mám nejspíš trojku. Ale jako kdyby mi to vadilo.. Teď už mi to je jedno.

V sobotu pohodička, relax, prostě víkend. Měla jsem jít venku s "partou" (do které už zjevně moc nepatřím), ale nechtělo se mi, nechtěla jsem jim tam dělat něco jako křena, přišlo mi to blbý. Tak jsem prostě byla doma.. Ale svůj volnej čas jsem věnovala psům (miluju je!). Nejdřív jsem šla s Kubíkem na procházku na hřiště, vzala jsem s sebou létající talíř. No ten za tím lítal, to snad ani není možný, jak to miluje! Potom jsem vzala Goldinku do vody, ale až k malýmu splavu, aby si trochu zaplavala. No jo, je sice stará a vyžraná, ale je to pořád moje zlatá prdelka.

Něděle (tedy dnešek) byla taková trochu emotivní. Byli jsme na Sokolským sletu, slavilo se výročí 150. let od založení. Občas lituji toho, že nejsem úplně bezcitnej člověk, totálně bez emocí. Chjo, mě rozbrečí každá maličkost. Ale prostě když slyšíte tu hudbu.. To, co jste kdysi zažili před 5 lety.. To je nádherný. A vůbec mi nevadilo že tam bulím před celým sálem. Byl to krásnej pocit, prostě vzpomínky se vrátily a nechcou odejít. Ani nevím jestli chci, aby odešly. Už jsem si na ně zvykla.

Zítra mě čeká školní focení. Bože, budu zas vypadat jak idiot! Jednak budeme mít fotky ve školních tričkách, a jednak v civilu (tedy já v šatech). No co si budem nalhávat, slíbila jsem si, že do focení zhubnu, abych vypadala dobře. Hm, nepovedlo se.Dávám nahoru, hlavu nahoru..

2. května 2012 v 20:52 | Májuš |  • Deníček

"Dávám nahoru, hlavu nahoru,
dávám nahoru hlavu svou.
Dávám nahoru, hlavu nahoru,
dávám nahoru hlavu tvou."

Uáááá, na té písničce úplně ujíždím, je dokonalá (pro ty, co neví → Raego feat. Kristýna Šebíková - Nahoru). Pořád si ji zpívám, haha, fakt je moc nádherná. Jinak tento týden zatím nic moc - matiku jsme dneska totálně domrvila (slovní úlohy o pohybu). Nevím proč, matiku mám ráda a vždycky mi šla. No jo, asi mi začíná období zase "na nic", fakt nevím.

Teď tady mám zaplnou Primu a zrovna běží reklama na Top Star Magazín - prej: "Lucka Vondráčková.. konečně sexy!" Pche, jako by Lucka nebyla sexy před tím, ubohost. Pes mi tu spí "na kur*ičku", haha. Leží na zádech, roztáhlý nohy a odfukuje, je k sežrání. Ale už mu zase trošičku táhne z drštičky, budu mu muset zase vyčistit zoubky.

Včera byl 1. Máj, u nás před barákem fronta kluků skoro až do Brna, nevěděla jsem, koho políbit dřív. Dělám si srandu, Nikdo mě nepolíbil, takže jsem "uschla". Ale né že by mi to vadilo, nějak jsem si už zvykla, jsem přece jenom ještě malý kuřátko a času mám dost. Teď mám u sebe kamarády, to je pro mě momentálně to důležitý..

Teď vedeme debatu na Facebooku, teda já se spíš koukám, rychle čtu a chlámu se. Holky mají trošku nadrženější náladičku, tak tady píšou prasárničky. Ale jako fakt vtipné..! :'D

.. teď se mi vzbudil Kubík, jdu ho dát na trávu vyčůrat a pomazlit se s ním. Bye ;)