Leden 2012

Finally.!

31. ledna 2012 v 20:35 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Tak je to konečně výzo. Nikdy jsou ho neměla ráda, ale teď jsem se těšila. Nehorázně moc jsem se těšila, jelikož jsem v 9. třídě. Jo, přesně. Poslední výzo, který se dává na přihlášku na střední. Jo, konečně! Teď už na to (dá se říct) dlabu.. Už mi to bude takřka k ničemu. ;))

A výzo? 6 dvojek a 9 jedniček. Na to, že jsem měla mít původně 3 trojky, tak je to super, nemyslíte? Myslím, že to je hlavně tím, že nám učitelé nechtěli kazit přihlášku na střední. A kam po základce? Sama ještě nevím. Nejspíš veterina - Kroměříž, a to druhý netuším.. ://


Dreams.

28. ledna 2012 v 20:02 | Májuš |  • Deníček

Každý z nás má nějaké sny. I já, jelikož i já jsem člověk.(to jste nečekali, co?) Někde jsem četla, že bych si svoje sny měla někam zapisovat a postupně (až budu starší) si je plnit. Až se na to za pár let podívám, třeba se u toho pobavím.. Tak jsem se rozhodla, že si udělám nějakou krabičku (ale aby ji nemohl otevírat NIKDO kromě mě) a tam si budu házet papírky se svými sny. Dobrý nápad, nemyslíte? Hned zítra na tom začnu pracovat.. Fakt doporučuji ;))


Šrouby a matice? Celej večer.

26. ledna 2012 v 21:54 | Májuš |  • Deníček

"Tahat tě za vlasy dýchat ti do tváře
Dělat si nároky na tvoje polštáře
Sahat ti pod sukni kousat tě na ruce
Dělat ti snídani říkat ti opice.
Platit ti výdaje, prdět ti vě vaně
Kvůli tvé pověsti porvat se v hospodě
nosit ti lekníny, vrtat ti police.
Jsme časem kaleni šrouby a matice"

Ahoj. Já si tu písničku prostě musím furt zpívat, nevím proč, nehorázně se mi líbí. Už ji umím i na kytaru, což je super, teď už jen umět zpívat. Jelikož jsem dneska odpoledne vypila 0,25 l čaje a 0,25 l Bonaquy (to je nezvyk - já vypiju denně maximálně 3/4 litru), tak se mi pořád chce na záchod, no hrůza.. S Kubíkem jsem byla venku se vyčůrat, pak se šel domů napapat a pak venku udělal i bobek - mám na něj radost, už se to naučil "načasovat", kdy ho vezmeme ven.

Dnešek byl celkem záživný. Ve škole - už od 1.hodiny chlámačka jak něco, smály jsme se učitelovi (jako vždycky).. Dozvěděla jsem se, že pak šel do kabinetu a svě spolubydlící v kabinetu říkal něco ve smyslu: "Ta M. má ze mě jenom srandu!" ... Když mi to říkala, tak jsem se musela smát, a to nehorázně.. S K. pak celej den, no super prostě. V pracáku zase na noťasech, hrály jsme si hlavně s webkou, takže celkem sranda v hodině.

Po odpoledku jsem jela do města, sednout si s určitýma lidma na pokec, děkovačku a tak. No,.. Abych to upřesnila, nebudu to tu rozebírat, jelikož to čtou lidi, u kterých bych nerada abych věděli, co si o tom myslím (ať už je to dobrý nebo špatný).

Teď ležím v postýlce, mám zaplej Disney Channel a koukám na Kouzelníky z Waverly - nikdy mě to neomrzí. Zítra nejdu do školy (oni jdou na bruslák - nejdu ze zdravot. důvodů), já jdu k doktorce. Na co bych pak chodila na 3 hodiny do školy? To teda nééé... ;))


Testování.

25. ledna 2012 v 10:05 | Májuš |  • Deníček

Čaute moji milí, píšu vám ze školy. Nemáme normální vyučování, ale máme testování - celkem sranda. Byly tam otázky z češtiny, matiky, přírodopisu a chemie a z angličtiny. No a překvapivě mi vyšla nejlíp angličtina, tam jsem měla jen 4 špatný odpovědi a 20 dobře..


PředmětSprávněNeodpovědělŠpatněCelkem
Český jazyk2301235
Matematika701825
Anglický jazyk200424
Člověk a příroda801422


No jako celkem sranda..

Jsem jiná.

22. ledna 2012 v 21:11 | Májuš |  • Deníček

V mém životě je málo důležitých lidí. Mezi ně patří i dvě osoby, které mě znají. Nemyslela jsem si, že mě tak znají, ale spletla jsem se. Pořád se ptají, jestli se něco nestalo, jestli jsem v pořádku. Prý jsem jiná. Opravdu jsem jiná? Co se stalo? prý mám v hlavě nějakého brouka. Brouka, který mě odvádí od všeho, bere mi chuť do života. Nevím čím to je.. Chci být taková jako dřív, ale nejde to. Nejde to prostě. Hrozně moc bych chtěla, ale nejde to. Chcete vědět co mě trápí? Něřeknu vám to. Nikomu vám to neřeknu! Protože to sama nevím..


Ale třeba na to časem dojdu.

Něco ze života..

22. ledna 2012 v 20:15 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Takže teď zase deníček.. Občas se stane, že prostě nemám čas nebo náladu na blog (jako třeba poslední 2 týdny), ale to je fuk. Momentálně jsem v polonemocném stavu, takže hlásek občas přeskakuje, rýmička taky trošičku je a kašílek taky trošku. Ale snad to bude lepší..

Ve škole to teďka bude hektický, bude se dodělávat školní časopis a já budu zaučovat K. a A., tak to bude něco. Já nic nikoho neumím učit.. :(( Tak uvidíme, jak jim to půjde. Myslím, že dobře. Zítra ve 12:00 se uzavírají známky, takže už mám SKORO ve všem jasno. Chybí mi angličtina, čeština a němčina. Prostě jazyky, no. Mám to na rozhraní mezi 1 a 2..

Tento týden budu jezdit domů později, jelikož po škole budu chodit na rehabky (jejda, jak mně se nechce) a tudíž se s tím mým malým prdem doma uvidím až navečer. Ťutínek můj malinkatý.. Ňufík. Roztomilý prdeloun..


Juchú. Jaká radost..

19. ledna 2012 v 16:37 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Tak jse tu zase hlásím. Jste rádi, co? Už vidím to nadšení.. Takže za prvé: na výzo NEBUDU mít žádnou trojku, juchů. To je super! Dneska jsem byla zkoušená ze zemáku, dostala jsem 1- a z dějáku mi řekla, že mi dá teda dvojku (což se trochu divím), ale jsem za to moc ráda. A chemie, tam mám průměr asi 2,1 takže to snad trojka nebude. Trošičku radost. Trošičku víc.!

Ale to by nebyl den, kdyby mi ho někdo nezkazil. Ano, mluvím o poslední hodině. Zítra píšeme pololetku, ale dneska jsme si prostě museli napsat slovíčka, což nechápu proč. Nikdo tu ájinu neuměl, možná tak P., která se to trochu učila. Bylo 14 slovíček a já mám z toho dobře asi 5, takže super. To není ani na trojku.. :// Takže jsem trošku nasraná, no..


Takže mi držte palce, zítra píšeme pololetku z té ájiny. Doufám, že to dopadne dobře, slovíček se celkem bojím, ale testu moc ne-e. Kluci říkali, že to bylo těžký, tak uvidíme. Dneska se tu už asi neukážu, páč se budu šrotit slovíčka, celou lekci 3 :// Hrůza toto..

Bojuj. No tak bojuj!

18. ledna 2012 v 19:19 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Se známkama to jde teďka pomaličku do háje. Minulej rok to bylo lepší. Jednodušší učení, tolik písemek jsme taky neměli. Teďka celkem bojuju, abych neměla z ničeho trojku - výzo se počítá na střední. Takže asi tak.. A co asi? No samozřejmě to bych nebyla já, aby mi nevycházela nějaká trojka..

Bojuju: chemie, dějepis, zeměpis. Ale vzhledem k tomu, že jsem včera dostala 1 z dějáku za "aktivitu v hodině a d.ú.", tak doufám, že mi dá tu dvojku na výzo.. Z chemie jsem teďka naposled dostala 2, takže SNAD to taky bude 2 na výzo. No a zeměpis - to nejhorší. Nejdřív jsem na učitelku naštvaná, že mě chce zkoušet, ale pak se jí divim, že má se mnou takový strpení.. Zítra budu podruhé zkoušená, tak se uvidí. Ona by mě nechtěla potopit, ale já tam opravdu nemám moc hezký známky..


They're not perfect. Sadness.

16. ledna 2012 v 19:17 | Májuš |  • Deníček

Znám celkem dost učitelů, z mojí školy, dokonce i z jiných škol. Už aspoň trochu poznám, zda učitel dokáže naučit, vysvětlit, být spravedlivý a být kamarád. Ovšem ne u všech a ne vždy to tak je..

A dokonce to někdy vypadá, že nás ten učitel opravdu nemá rád. nebudu tu ze sebe dělat chudinku, že mě učitelka nemá ráda, ale tenhle problém se netýka jenom mě. Většiny se to týká, učitel nemá každýho v lásce. Já jen prostě nesnesu, když ještě navíc ten učitel dává najevo, že na to nemáte. A nebo vám dává najevo, že jste do toho nedali vše, že ví, že máte na víc. Ale co když je to zrovna to nejvíc, co jsem mohla v tu chvíli dát? To je už většinou nezajímá, jak smutné..

Někdy se člověk zmýlí, to je pravda. Ale tohle už mi nepříjde opravdu fér, už vůči učiteli i vůči nám, tedy žákům. Proč třeba máme my schytávat za to, že mají učitelé blbou náladu? My si na nich taky "nevybíjíme" zlost. Jak tak vidím, tak bych měla začít, protože se to vyskytuje čímdál častěji..


No school, no problem.

14. ledna 2012 v 20:25 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Dneska je sobota, konečně. Bez školy jde všechno líp, to je jasné. Ale teďka myslím úplně vážně. Ve škole samý písemky, zkoušení a úkoly. Jak to máme jako stíhat? Fu*k.!

Dneska jsem si pořád hrála s Kubíkem, miláček, zlatíčko to je. Ráno mě vzbudil o půl osmé, tak jsem si v obýváku zapla teplku, dala jsem si ho na klín, lehla jsem si na gauč a spinkali jsme asi hodinku. Úplně zlatý byl, ťutí..
Pak si chtěl hrát, tak jsem mu házela tenisák. On běhal z kuchyně do volnýho pokoje přes obývák. Ale jelikož máme v obýváku zem, ne koberec, tak mu to podkluzovalo, takže celkem vtipné. Jinak se dneska kompletně naučil štěkat, smraďoučšek jeden. Vždycky když chci aby poprosil, tak začne štěkat, pff :-D

Takovy nas malinky medvidek :]

:)) I am not alone.

11. ledna 2012 v 19:49 | Májuš |  • Deníček

Čaute. Moc toho dneska nenapíšu, poslední dobou není vůbec čas, ta škola už mě pěkně sere. Jak se mám? Jsem unavená, ale nehorázně. Moc jsem nespala, asi 5 hodin, dneska a v úterý jsem vstávala o půl šesté. Hrůza.

Jak už jsem psala, škola mě už pěkně sere. Úkolů jak nasraných, plus zkoušení, plus písemky. Třeba zítra - zítra píšeme 3 písemky a já neumím ani Ň. Píšeme příroďák, literaturu a fyziku. Z fyziky píšeme z celýho učiva devítky, to jsem teda zvědavá, ani jsem na to nemrkla, nebyl čas.

No a teď ta lepší zpráva - od neděle máme doma novýho pejska od známých. Je to Shi-tzu, jmenuje se Kubík a je to zlatíčko, takže většinu dne trávím s ním - já vím, to mě v ničem neomlouvá.. Ale on je kouzelnej, roztomilej. Takovej ťutínek :]]


Cesta za lepším životem.

7. ledna 2012 v 9:07 | Májuš |  • Téma týdne

Příjde mi, že lidi, co říkají věty typu: "Tam ten má lepší život protože má jednodušší to a to.. Tam ta to má taky jednodušší..". Štve mě to, když to někdo říká. Jak můžete vědět, jak to ti druzí mají? Kdybyste viděli dovnitř těch lidí, třeba byste přišli na to, že to opravdu nemají jednodušší. Že to mají těžší, než si myslíte. Samozřejmě ne všichni, já jen říkám, však víte.. ;)) Jen to prostě nechápu.

Když chci lepší život, tak bych na tom v prvé řadě měla začít makat.
1. Optimismus je důležitý. To mi kdysi řekla jedna moudrá osoba, které si hooodně vážím. Řekla: "Ať už máš sebevíc velký problém, nesmíš ztrácet optimismus!" a to se mi moc líbilo. Proč zbytečně trápit ostatní tím, že se budu trápit já? Ne, žádný takový..
2. Neodkládej problémy, ale ani se jimi moc nezabývej. Nesmíš řešit jednu a tu samou věc 24 hodin denně, lidem to už bude lézt na nervy a tobě to zbytečně bude vrtat hlavou. Vím to z vlastní zkušenosti..
3. Žij si svůj život takový, jaký chceš! Nenech si do něj od nikoho kecat! Samozřejmě teďka nemyslím to, když ti maminka řekne ať si vezmeš bundu, že je tam zima, nebo když ti učitelka poradí, jak ten úkol ještě vylepšit..


6.1. /*Chcem to tak ako predtým.

6. ledna 2012 v 20:31 | Májuš |  • Deníček

"But yesterdays gone we gotta keep moving on
I'm so thankful for the moments so glad I got to know ya"

Ahojte. Sorry že jsem se dlouho neozývala, ale poslední dobou není moc čas. Škola, únava, ročníkovka, úkoly, učení, je toho dost. Nevěděla jsem, o čem dneska napsat. Tak jsem se rozhodla, že napíšu po delší době deníček..
Co se v posledních dnech důležitýho událo? Třeba to, že jsem v pondělí zakopla a spadla jsem na ruku. Na TU nemocnou ruku. Takže jsem ve středu ráno jela na chirdu, páč mi to oteklo a bolelo to jak sviňa, takže rentgen => naražený, trochu naštíplý => dlaha a 13.1. na kontrolu. Doufám, že mi to sundá, protože to svědí hrozně.


Znakovka → Celkem pohodička, znakovat nemůžu, jelikož mám ruku v dlaze, takže zajímavý. Ale A. nám tam ukazovala sprostý slova (ona je napůl neslyšící), učitelka se zlobila :-D
Čeština → Jako vždycky.. Tak trošku nudička. Mluvnice, dopodrobna začínáme brát přídavný jména, ale celkem v pohodě.
Ájina → Ájina mě nebaví, ale brali jsme druhý kondicionál, to mi příjde celkem jednoduchý, nevím proč.
Ájina - konverzace → Pohodička, ta mě zase naopak baví. Holky měly prezentace o svátkách, já budu mít příště. Budu mít Independet day.
Chemie → Chemie? Ugh. Nuda nebyla, ale občas nechápačka. Spíš sranda, dobrali jsme drogy a začínáme takový ty dopingový látky a tak, tak mi to přišlo v pohodě, ale píště bereme už chemii se vzorečkama a tak.. ://
Čeština → Druhá čeština za den, hrůza, nemám ráda čeják. Ale toto byl litec, takže jsme četli z čítanky nějakej článek o kurtizánách, celkem na pohodu :]]
Tělák → Tak trošku "jakože" tělák. Učitelka se trošku zdržela u kolegy, takže přišla 15 minut před zvoněním a to už nemělo cenu. (což o to, já bych stejně necvičila)


Na obědě jsem byla brzo, takže jsem stihla bus už o třičtvrtě na 2, což je super. Do N-Yoj jsem nešla kvůli ruce, takže jsem se doma vyvalila, zapla jsem noťas a telku. V telce byly samý chujoviny, potom Dva a půl chlapa, potom ještě něco, já už ani nevím.. Ale teďka navečer se mamka koukala na Přežití (nebo tak nějak se to jmenuje, já nevím, je to na Prima Cool) a je to úplně blbý. Příjde mi to jako týrání. Ale když si to tak vezmu - ti lidi si za to můžou sami, protože tam šli dobrovolně.

Asi hodinku už dopisuju další část ročníkovky, už mám asi 5 stránek, což je super, protože většina ještě nemá ani Ň.

Poděkování.

3. ledna 2012 v 21:33 | Májuš |  • Deníček

Ahojte. Chtěla bych vám všem, kteří jste pro nás hlasovali na chytrazena.cz, moc poděkovat. S Golďas jsme obsadily ve finále 15. místo, vyhráváme startovací balíček žrádla pro štěně, což se nám bude hodit, jelikož budeme mít nový přírůstek do naší čtyřnohé chlupaté rodinky. :))))))

Tumblr_lx8bgjsriw1r16v5uo1_500_large

Jinak ve škole nic moc. Nový rok jsem začala čtverkou z matiky, super. Absolutně té geometrii nerozumím.. Co už, budu si to muset opravit. (Ale takhle špatně dopadli i někteí jedničkáři.) Jak jsem se vrátla ze školy, tak jsem koukala chvilu na film a kolem půl sedmé jsem usnula a vzbudila jsem se až kolem 9 večer. Byla jsem unavená, vlastně pořád jsem. To ranní vstávání mě nějak zmohlo, šla jsem spát o půl druhý a vstávala jsem v 6... ://

Zítra píšeme zemák, blé, fuj, hrůza, ugh.! V učbnici je to na 9 stránek, v sešitě jenom na 3, takže pohodička. A navíc - bude to test, takže doufám, že to dopadne nejhůř za 3.


Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že jsem pěkně v prde*i. Nebudu tu psát proč, týká se to zdravotních důvodů a nehorázně mě to sere.. ://

black. black.

1. ledna 2012 v 15:12 | Májuš |  • Já a něco o mně

Tak jsem se rozhodla se dát fotku, jak se líčím. Pokaždý jinak, ale teďka mě chytlo tady tohle.
(omlouvám se za kvalitu fotek, je to foceno webkou)

(už neberu čištění pleti a nanášení krému - to je u mě samozřejmost)
1. Tužka na oči
tužku nanesu na horní víčko, lehcce zatočím linku nahoru.
2. Stíny
vezmu si šedo-černý stíny, tenkej štěteček a udělám lehce linku dole. popřípadě jimi dodělám linku nahoře.
3. Kleštičky na řasy
kleštičkama na řasy poádně natočím řasy (jelikož je mám krátký a rovný).
4. Řasenka
nakonec dám řasenku na horní i spodní řasy. nejdřív na objem, nechám zaschnout a pak dám (tu stejnou ale z druhé strany) na délku.